REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Kobieta najlepszym kumplem faceta
Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-10-19 14:11:31

Nawet jeśli Twoja przyjaciółka ma wszystko, co sprawia, że byłbyś gotów natychmiast zaciągnąć ją do łóżka, tym razem sobie odpuść. Suma sumarum opłaci Ci się, bo kumpel w spódnicy to skarb, dzięki któremu Twoje szanse u innych kobiet wzrosną. http://www.menshealth.pl/seks/Kobieta-najl...aceta-2891.html

przez ~ahmed,
    2009-10-19 19:43:02

OOO , takie kobiety w ogóle istnieją ? Ja chcę taką jedną przyjaciółkę!

przez ~since1775,
    2009-10-19 20:21:16

Cóż, ja mam kilka kumpelek, z którymi równo żartuje itd. nic poza tym, więc chyba jednak istenieją.

przez ~deem,
    2009-10-19 23:01:36

Ja mam mieszane uczucia co do tego tematu. Masz przyjaciółkę, cholernie Ci się podoba. Intelekt, uroda (pomimo, że brzmi jak banał) oczywiście poczucie humoru i - niemal w każdej sytuacji - ten sam sposób myślenia. Jednak często odsuwasz się na chwilę, na "większą odległość", bo wiesz, że dwa miesiące wcześniej wyszła za mąż. Także w niektórych sytuacjach zdrowiej jest chyba nie mieć przyjaciółki

przez ~psyho89,
    2009-10-20 14:55:06

CYTAT(deem @ Oct 19 2009, 22:54 PM) Ja mam mieszane uczucia co do tego tematu. Masz przyjaciółkę, cholernie Ci się podoba. Intelekt, uroda (pomimo, że brzmi jak banał) oczywiście poczucie humoru i - niemal w każdej sytuacji - ten sam sposób myślenia. Jednak często odsuwasz się na chwilę, na "większą odległość", bo wiesz, że dwa miesiące wcześniej wyszła za mąż. Także w niektórych sytuacjach zdrowiej jest chyba nie mieć przyjaciółki Zgadza się. W ogóle w przyjaźni damsko męskiej jeśli bardzo si...więcej

przez ~damcio82,
    2009-10-21 11:05:32

A jednak mozna miec przyjaciolke ja mam wlasnie taki przypadek jestesmy przyjaciolmi od ponad 6 lat do tego sasiadami mieszka tylko 2 pietra wyzej i co? da sie;) i nie ukrywam ze jest ona bardzo atrakcyjna kobieta do tego zaradna idealny material na zone;) i branie ma wsrod facetow nie samowite;) ale nie o to tutaj teraz chodzi fakt nie ukrywam ze fajnie by bylo miec taka dziewczyne ale zdalem sobie jednak sprawe z tego iz lepiej miec przyjaciela niz stracic go... co by bylo gdybym cos sprobowal? gdyby jedna...więcej

przez ~pafii,
    2009-10-21 11:36:10

Przyjaźń damsko-męska nie istnieje, no chyba, że pomiędzy rodzeństwem, kuzynostwem etc. Wcześniej lub później w relacje przyjaźni wkradają się hormony. Myśląc o niej, jako o obiekcie pożądania, nie możesz być jej przyjacielem drogi facecie. Naturalnie mam na myśli FACETA, co odróżnia jednak samca od płci niby-męskiej.

przez ~arush,
    2009-10-27 19:06:18

Jest możliwa taka przyjaźń pod warunkiem, że dziewczyna jest średnia z urody, bo jak wiadomo piękna dziewczyna trochę alko i w człowieku budzi się bestia. Miałem parę takich ładnych przyjaciółek i nie za bardzo wyszło tzn było dobrze, ale nie w ten sposób co powinno. Jednak teraz mam taką przyjaciółkę i naprawdę to jest świetna sprawa. Kumpel tak cię nie wesprze jak dziewczyna, nie przytuli no chyba, że to "inny kumpel" Ona ma bardzo ładne ciało ale z urodą no powiedzmy, że mogę z nią pójść do zoo i ...więcej

przez ~LilPeneros,
    2015-10-05 20:31:38

\"Nie może być przyjacielem kobiety ten, kto mógłby być jej kochankiem\" - słowa autorstwa prawdopodobnie Honoriusza Balzaca.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA