REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Jak ją poderwać w klubie?
Przejdź do artykułu
    przez ~romeo18,
    2009-08-29 20:04:40

Mi też się podoba, ale i bez niego nie mam problemów z nawiązywaniem dalszych i bliższych kontaktów

przez ~SoltyS,
    2009-08-29 20:09:04

No tak,bo Ty żeby zainteresować kobitki rozpoczynasz z nimi rozmowę używając tego ,,amerykańskiego'' akcentu. Potem zaczynasz im opowiadać skąd go nabyłeś, czego się tam nauczyłeś, co robiłeś itd..

przez ~romeo18,
    2009-08-29 20:19:28

CYTAT(SoltyS @ Aug 29 2009, 20:02 PM) No tak,bo Ty żeby zainteresować kobitki rozpoczynasz z nimi rozmowę używając tego ,,amerykańskiego'' akcentu. Potem zaczynasz im opowiadać skąd go nabyłeś, czego się tam nauczyłeś, co robiłeś itd.. Się ma to się korzysta ale coraz mniejszy akcent na oczy niebieskie i namiętne usta się podrywa

przez ~SoltyS,
    2009-08-29 20:21:34

Ja mam piwne i dlatego tak ciężko mi coś wyrwać. Kupie sobie haskiego i będę go oprowadzał pod klubem,może jakaś poleci na niebieskie ślepia, jego ślepia Ps. Dobra już poważnieje,bo się rozbrykałem dzisiaj pod wieczór za bardzo

przez ~romeo18,
    2009-08-29 20:25:48

CYTAT(SoltyS @ Aug 29 2009, 20:14 PM) Ja mam piwne i dlatego tak ciężko mi coś wyrwać. Kupie sobie haskiego i będę go oprowadzał pod klubem,może jakaś poleci na niebieskie ślepia, jego ślepia Ps. Dobra już poważnieje,bo się rozbrykałem dzisiaj pod wieczór za bardzo Kamil lepiej nie bo laski powiedzą że męczysz psiaka o tak późnej godzinie

przez ~SoltyS,
    2009-08-29 20:35:55

Hasky są wytrzymałe,więc nie ma obaw

przez ~arush,
    2009-09-08 22:57:46

Jakoś mi się wierzyć nie chce, że dziewczyny tak bardzo wszystko obserwują i analizują zwłaszcza po odrobinie alkoholu. To taki psychologiczny "bullshit"(znaczy się nie wszystko jest takie złe) zawarty w tym artykule a nie prawdziwe zachowanie dziewczyn. Według mnie dziewczyny raczej patrzą na to jak wyglądasz, jak się ruszasz na parkiecie. Zaciekawił mnie akapit "Zadbaj o tło", czyli mam się zadawać z ludźmi gorszymi od siebie, żebym lepiej wyglądał. Może od razu zacznę wynajmować bezdomnych i zabierać ich na imprezy, wtedy żadna mi się nie oprze.

przez ~SoltyS,
    2009-09-08 23:07:50

Nie no stary, gdybyś tak zrobił to wokół Twojego stolika nie byłoby ludzi w promieniu 5 metrów. Oni mają za mocny zapach Lepiej zabierz jakiś ukraińskich/ rosyjskich pracowników, którzy przyjechali popracować do Polski

przez ~czytacz,
    2009-09-09 01:16:40

CYTAT(ArusH @ Sep 8 2009, 22:50 PM) Jakoś mi się wierzyć nie chce, że dziewczyny tak bardzo wszystko obserwują i analizują zwłaszcza po odrobinie alkoholu. To taki psychologiczny "bullshit"(znaczy się nie wszystko jest takie złe) zawarty w tym artykule a nie prawdziwe zachowanie dziewczyn.Oj, stary, widac mlody jestes i jeszcze niewielu babskich pogaduszek byles swiadkiem, kiedy nie wiedzialy, ze slyszysz. O jakich szczegolach poznanych albo tylko widzianych facetow wtedy mowia, to glowa mala....więcej

przez ~uncle1dzo1dzo,
    2009-09-13 23:15:36

Artykuł jest ok! Z moich obserwacji wynika, że kobiety w klubie dzielą się na 3 typy... Pierwszy (tracą głowę, po 3 drinkach, albo 2 piwach i będą się bawić na parkiecie jeśli będzie dobra muzyka -jeśli podejdziesz to nim się spostrzeżesz jej biodra tyłeczek będzie obok Ciebie...) Drugi ( przychodzą z koleżanką/ dwoma max 3ma i chociaż byłbyś goły (bez ubrania) będą udawały, że interesuje je tylko wspólna zabawa z koleżankami... niedostępna twierdza opcje trzy,albo ma chłopaka,albo precyzyjnie określony ty...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA