REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Jak ją poderwać w klubie?
Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-08-28 17:53:15

Ona Ci się podoba, siedzi w zasięgu Twojego głosu i wzroku, tylko jak zrobić na niej odpowiednie wrażenie? Oto 7 rzeczy, które musisz zrobić, by w tłumie facetów zauważyła właśnie Ciebie, plus 4 pewne sygnały, że ona czeka na to, by Cię bliżej poznać.http://www.menshealth.pl/seks/Jak-ja-poder...lubie-3605.html

przez ~manhattan,
    2009-08-28 23:12:41

Niezły artkuł, chociaż podobnie poradziłbym sobie bez niego i... niekoniecznie w klubie (obejrzyj mój profil )

przez ~bartek2,
    2009-08-29 00:07:45

Ty sobie poradzisz mimo że Cie do klubu nie wpuszczą.JA sobie nie dam rady, mimo że wejdę bez problemu...Hmm coś mi tu nie pasuje ;]Respekt

przez ~fabin,
    2009-08-29 00:25:18

artykuł żenujący, teraz każdy 'gość' czytający MH będzie na imprezie zachowywał się tak samo. Chyba lepiej być sobą, wtedy wiesz, że poznajesz osobę, którą pociągasz dzięki temu jaki jesteś a nie dzięki temu jaki starasz się być.Manhattan gratuluje doświadczenia w tym wieku.

przez ~manhattan,
    2009-08-29 00:49:23

Hehe, bez przesady

przez ~czytacz,
    2009-08-29 01:00:41

Ech, jakie to wszystko madre, pewne siebie, przekonane o wlasnej wielkosci i z nadzwyczajna latwoscia krytykujace innych, zwlaszcza rady dawane przez kobiete...

przez ~czytacz,
    2009-08-29 02:47:41

CYTATJeszcze tego brakowało, by facet zajmował się plotkami.Zwroc jednak uwage, ze tu chodzi o konkretna rzecz - nawiazanie znajomosci. Kiedy szukasz pretekstu do rozmowy, blahe tematy sa jak najbardziej na miejscu, bo ani ona, ani Ty w tym momencie nie oczekujesz intelektualnej bitwy na temat istoty konfucjanizmu czy etycznej strony wykorzystania komorek macierzystych. Na to przyjdzie czas pozniej, a na poczatek temat z pierwszych stron kolorowych pism moze pomoc w przelamaniu lodow.I niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy w podobny sposob nie zagail rozmowy

przez ~remekbd,
    2009-08-29 04:36:52

Ja w wieku 13 lat to zajmowałem się nauką i sportem a nie łażeniem po klubach, może dlatego teraz nie mam problemów z kobietami bo zawsze jest o czym porozmawiać. A co do artykułu to jestem tego samego zdania co Fabin bo bycie sobą zawsze popłaca.

przez ~shaman72,
    2009-08-29 09:35:44

...Pytam o numer telefonu informując,że to do kolekcji...hobbysta ze mnie...

przez ~SoltyS,
    2009-08-29 19:56:10

CYTAT(shaman @ Aug 29 2009, 9:28 AM) ...Pytam o numer telefonu informując,że to do kolekcji...hobbysta ze mnie... Po przeczytaniu tego artykuły wychodzi,że mam we krwi kilka zasad w nim opisanych Mimo wszystko warto być jednak sobą i nie udawać odludka,bo niektóre kobiety mogą odebrać to nie tak jak byśmy chcieli. Ogólnie dobry tekst, podoba mi się

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA