[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Dzikość serca, czyli 7 sposobów na utrzymanie namiętności w związku

Masz wrażenie, że z ogień się wypalił i jesteście już raczej parą świetnych przyjaciół, niż namiętnych kochanków? Tęsknisz za czasami, gdy dopiero się poznawaliście i byle iskra była w stanie rozniecić pożądanie? Podpowiadamy, jak do nich wrócić, nie tracąc budowanej latami przyjaźni. Naprawdę można pogodzić ogień i wodę. 

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Brain,
  2019-10-03 14:56:58

  Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na ( +234 810 410 2662 ), w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie.

 • avatar zgłoś
  przez ~Karolina J,
  2019-10-11 13:15:06

  Wraz z koleżankami założyłyśmy Klub Sexu, dzięki temu rejestrując się dołączasz do mojej i moich koleżanek klubu! Pokazy Nago, Sex Randki, Dyskretne Spotkania, zabawy przez kamerkę i wiele więcej czego zapragniesz. Setki dziewczyn z całej Polski (po prostu wpisujesz swoje miasto a strona wyszukuje Ci chętne dziewczyny z Twojej okolicy!:) SEXKLUB.PL Każda dziewczyna na portalu jest dokładnie weryfikowana dzięki czemu masz pewność, że to REALNE osoby, które tak jak ty szukaja seksu, DYSKRETNYCH spotkań, d...więcej

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij