[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Długość penisa, ghosting i leczenie HIV [News]

Długość przeciętnego penisa to 13,1 cm. Połowa facetów ma dłuższe, a połowa krótsze. Co, jeśli jesteś w tej drugiej grupie? Nic.

Przejdź do artykułu
    przez ~Eli,
    2019-06-23 22:35:30

Tak, tak nie musi być duży ważne żeby był długi i gruby.

przez ~Karol,
    2019-06-28 18:49:33

W moim przypadku rewelacyjny efekt dało zastosowanie iqman, w końcu erekcja jest taka jak powinna czyli długa.Teraz już nie mam już żadnych ograniczeń

przez ~Marek,
    2019-07-11 15:09:30

ja zaczałem brac iqman, aby było lepiej, no i moje oczekiwania się sprawdziły bo po paru tygodniach moja partnerka była szcześliwa

przez ~Janusz,
    2019-07-11 15:12:01

Ja też stosowałem iqman, i rewelacja normalnie! Po paru tygodniach wszystko do normy wróciło

przez ~ewqewqqq,
    2019-08-02 00:29:48

Mam na imię Weronika i mam 27 lat. Od pewnego czasu bezskutecznie poszukuję partnera, który zapewni mi seks bez zobowiązań. Nie szukam sponsora. Jestem po długim związku i nie mam zamiaru się z nikim wiązać jednak szukam odskoczni i osoby, która będzie przede wszystkim miła, wyrozumiała, zadbana i kulturalna oraz, która będzie potrafiła zaspokoić moje potrzeby. Zależy mi na dyskrecji. Jestem gotowa dojeżdżać do hotelu bądź mieszkania partnera. Zainteresowanych zapraszam na moj profil na portalu htt...więcej

przez ~Ola,
    2019-08-13 10:05:00

Widać że artykuł pisał facet i do tego pełnie niezbyt obdarzony. Żadna kobieta która próbowała dobrze wyposażonego samca nie napisałaby, że rozmiar nie ma znaczenia. Ma znaczenie i duży sprzęt to zdecydowanie większe doznania i częstsze orgazmy. Ale tak mikrusy, dorabiajcie sobie dalej filozofię do małego.

przez ~Janek,
    2019-08-16 13:35:24

Problem w tym, że lata mijają, a my jakoś się nie uczymy na ich błędach, 50% zarażonych w ogóle nie wie, że są nosicielami. Potem niestety nieświadomie zarażają najbliższych. A wystarczy zrobić test.Nawet szybki z kropli krwi z palca typu quickhivtest. Nie trzeba być aktywnym seksualnie, aby mieć / złapać HIV.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij