[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Dlaczego starsi faceci wolą młodsze?

Czy mężczyzna w sile wieku spotykający się z dwudziestolatką to coś złego? I dlaczego wiele młodych kobiet chętnie umawia się ze starszymi facetami, a nie rówieśnikami? Poznaj odpowiedzi i wyciągnij z nich naukę dla siebie. Zwłaszcza jeśli sam wciąż jesteś młody.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2010-11-01 23:26:50

Czy mężczyzna w sile wieku spotykający się z dwudziestolatką to coś złego? I dlaczego wiele kobiet wybiera znacznie starszych od siebie facetów, a nie rówieśników? Poznaj odpowiedzi i wyciągnij z nich naukę dla siebie. Zwłaszcza jeśli sam jeszcze jesteś młody.http://www.menshealth.pl/seks/Dlaczego-sta...odsze-4083.html

przez ~reventon,
    2010-11-02 09:25:27

Kasa misiu, kasa. Innego wytłumaczenia nie ma!

przez ~michutentyp,
    2010-11-02 10:22:19

Młodzi ludzie teraz dojrzewają zupełnie szybciej, jest pełno naprawdę ogarniętych dwudziestolatków, którzy poważnie myślą o przyszłości i ogólnie o życiu. Nie każdy podrywa kobiety w szczeniacki sposób. W głowie wielu dwudziestolatków są wyobrażenia, gdzie chciałby zabrać swoją kobietę na randkę, wakacje itd, itp. Jednak nie ma na to teraz kasy i tu pojawiają się ograniczenia. Również wydaje mi się, że hajs jest tu ogromnym bodźcem pchającym młode laski w ręce czterdziestoletnich przedsiębiorców. Bo jakoś ciężko...więcej

przez ~bender,
    2010-11-02 10:51:16

Wolą młodsze, bo mają młodsze ciało wielka mi filozofia...ja wole starsze

przez ~marcinle,
    2010-11-02 18:25:04

zgadzam się z Toba Bender Starsza mądrzejsza i mniejsze prawdopodobieństwo na zdrade

przez ~porshe,
    2010-11-03 00:14:51

1) laski lecą na kasę - prosta stara prawda, która nigdy nie wyjdzie z użycia - jak facet dobrze wygląda i ma 'dobrej jakości ciuchy, które ceni' to wiadomo, że ma również wystarczającą ilość pieniędzy aby zapewnić takiej młodszej lasce odpowiednie prezenty.2) doświadczenie w łóżku - nie zauważyłem, aby moje partnerki (niezbyt liczna grupa bo 3), narzekały na to, że jestem niedoświadczony czy zbyt spięty. Może i nie miałem każdej dziewczyny na dyskotece, ale uważam (i tak, jestem z tego dumny), że seks z...więcej

przez ~psyho89,
    2010-11-03 04:35:32

To co jest napisane powyżej jest całkowitą prawdą i zgadzam się z tym. I w gruncie rzeczy to przykre prawda? Kobieta podświadomie jest materialistką

przez ~bijuu,
    2010-11-03 07:36:01

Oczywistą rzeczą jest że różnica wieku między mężczyzną i kobietą jest podłożem materialnym , jak i oczywiste jest że różnica wieku między kobietą i facetem jest podłożem seksualnym .

przez ~bender,
    2010-11-03 19:23:48

Teraz to się tak ładnie mówi...Kobiety lubią zaradnych chłopaków, którzy potrafią sobie radzić...czyli mieć kapuchę

przez ~alek,
    2010-11-03 20:19:28

CYTAT(Bender @ 03-11-2010, 20:23) Teraz to się tak ładnie mówi...Kobiety lubią zaradnych chłopaków, którzy potrafią sobie radzić...czyli mieć kapuchęA tam, ja się nadal łudzę że trafię na taką która nie będzie nawet podświadomie materialistką Nie żebym w przyszłości klepał biedę ale żeby pieniądze nie były wyznacznikiem "być albo nie być" według niej.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij