REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: Czy ona lubi seks?
Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-02-04 19:19:42

Czasem w niepozornej myszce siedzi demon seksu, a ta na pierwszy rzut oka atrakcyjna dziewczyna od zabaw w łóżku woli "Taniec z gwiazdami". Po czym poznać, że kobieta, którą spotykasz, jest wspaniałą kochanką? Oto podpowiedź.

przez ~luki,
    2009-02-04 19:29:26

Pamietam jak czytalem ten artykul w MH. Musze przyznac, ze jest calkiem prosty, a zarazem jakze trafny. Nie pomoze nam to na pewno zmienic zycia, lecz przyda sie przy zawieraniu nowych znajomosci damsko-meskich. Luki

przez ~macieq,
    2009-02-04 19:37:45

\'*Luki*\' napisał(-a):Pamietam jak czytalem ten artykul w MH. Musze przyznac, ze jest calkiem prosty, a zarazem jakze trafny. Nie pomoze nam to na pewno zmienic zycia, lecz przyda sie przy zawieraniu nowych znajomosci damsko-meskich. LukiIdelanie nada sie na nowe znajomości, własnie jestem na etapie poszukiwan partnerki wiec bede zwracal na to uwage ;] Dzieki! ;]

przez ~pafii,
    2009-02-04 19:38:35

A ja znam tą panią. No dobra, pewnie znam. Żeby nie było niedomówień, wydaje mi się, że znam. Wszystko to czuje facet. Przecież nie jesteśmy totalnie pozbawieni intuicji, czy jak kto woli przeczucia, wyczucia i czucia. To się wie. No dobra nie wszyscy wiedzą, ale bez doświadczeń sucha wiedza to nędza. No, może ktoś myśli inaczej?

przez ~luki,
    2009-02-04 19:43:32

\'Pafii\' napisał(-a):A ja znam tą panią. No dobra, pewnie znam. Żeby nie było niedomówień, wydaje mi się, że znam. Wszystko to czuje facet. Przecież nie jesteśmy totalnie pozbawieni intuicji, czy jak kto woli przeczucia, wyczucia i czucia. To się wie. No dobra nie wszyscy wiedzą, ale bez doświadczeń sucha wiedza to nędza. No, może ktoś myśli inaczej?Stary, juz pisalem w innym temacie, ze intuicja, wyczucia itd to najwazniejsze. Wiedza moze dodatkowo pomoc. Takie jest moje zdanie. I fajnie, ze oboje znamy ta sama panią. Ciekawe kto blizej... Luki

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA