[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: 5 niezręcznych momentów podczas seksu

Kiedy dwoje ludzi uprawia seks w filmie, wszystko układa się perfekcyjnie. Kobieta jest idealnie gotowa, oboje dochodzą w tym samym czasie, a na koniec następuje festiwal przytulania, bez kąpieli, bez wychodzenia do toalety na miękkich nogach. W życiu jednak jest inaczej…

Przejdź do artykułu
    przez ~Andrus,
    2019-05-31 14:44:02

Porady dla Gimby (facepalm)

przez ~Ania22,
    2019-06-05 21:43:06

Szukam pana na tajemne schadzki. Liczę 22 lat, fotki i kontakt na fotce: czatkobiet.pl i szukaj mnie po loginie: aniula

przez ~Piotr,
    2019-06-09 20:44:24

Ja sam stosowałem IQman i jak najbardziej jestem zadowolony, w końcu jakiś srodek przywrócił mi ze tak napiszę równowagę w tym względzie.

przez ~Tadeusz,
    2019-06-15 16:54:02

Mi też od jakiegoś czasu pomagają tabletki IQMAN. Spośród wielu, które zażywałem do niech przekonałem się teraz najbardziej.I mam nadzieję że są na tyle skuteczne że nie będę musiała szukać czegoś innego.

przez ~Jarek,
    2019-06-22 13:38:59

W moim przypadku iqman spisał się znakomicie, erekcja jest teraz idealna (i to zdanie żony, a nie moje). W każdym razie jest OK i niech tak zostanie

przez ~Staszek,
    2019-06-28 18:53:50

Akurat jeżeli choidzi o IQman to nie ma żadnego problemu, bo środke oparty jest na naturalnych składnikach i legalnie dopuszczony do obrotu w Polsce

przez ~Andrzej,
    2019-07-11 15:16:23

Ja polecam wszystkim facetom Iqman na problemy z potencja, mi pomógł w pare tygodni, wam również pomoże

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij