[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Seks

Dyskusja do tematu: 25 fajnych rzeczy do zrobienia we dwoje

Związki rozpadają się nie z nadmiaru temperamentu, który każe korzystać z każdej okazji do skoku w bok, ale z powodu nudy - straszliwej, obezwładniającej, zaraźliwej nudy. Oto jak możecie jej zapobiec, zanim was zdradziecko dopadnie i zaziewacie się na śmierć.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2010-06-15 15:54:33

Związki rozpadają się nie z nadmiaru temperamentu, który każe korzystać z każdej okazji do skoku w bok, ale z powodu nudy - straszliwej, obezwładniającej, zaraźliwej nudy. Oto jak możecie jej zapobiec, zanim was zdradziecko dopadnie i zaziewacie się na śmierć.http://www.menshealth.pl/seks/25-fajnych-r...dwoje-3946.html

przez ~mikey,
    2010-06-15 16:22:20

Wszystko fajnie, choć dosyć nietypowo Jednakże jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to do tego, że Jaworzno nie jest aż takim zadupiem Przejeżdzał raz pewien gej pociągiem przez Jaworzno, a że dworzec znajduje się w dzelnicy Szczakowa i jest "niesamowicie" kolorystyczny, jak każdy dworzec z resztą, to postanowił umieścić tu akcję książki nic poza dworcem nie widząc. A potem mówi się o Jaworznie-Szczakowej. ot dygresjka.Za to strasznie spodobał mi się motyw z Sipadanem Ślimaki też nie takie złe

przez ~czytacz,
    2010-06-15 17:43:04

Świetne patenty! Część z nich wymaga sporej odwagi i pewności siebie, ale są tak niebanalne i zabawne, że aż chętnie coś wypróbuję. W przyszłości, bo teraz mojemu związkowi nuda nie zagraża Od siebie dorzucam kupno hulajnogi albo dwóch - przypomnicie sobie, jaka to frajda być dzieckiem

przez ~damn,
    2010-06-15 19:12:21

Muszę przyznać, że się nieźle uśmiałem Bardzo oryginalne pomysły, chociaż tak jak napisał Czytacz niektóre wymagają naprawdę dużej odwagi.

przez ~czytacz,
    2010-06-15 21:09:39

Dziwia mnie tak niskie oceny tego artykulu - brakuje nam poczucia humoru i dystansu do siebie?

przez ~psyho89,
    2010-06-15 21:29:43

Bardzo dobry artykuł - Ciekawy i obfitujący w oryginalne pomysły! Polacy sa nudni więc mogliby to zmienić!Od siebie dodam:Wspólną kąpiel nago w czasie wakacji i wśród wielu innych wczasowiczów - oczywiście kostiumy zdejmujemy pod wodą

przez ~postscript,
    2010-06-15 23:42:59

Duzo szalonych pomyslow. Fajnie sie to czyta.Ale z doswiadczenia polecam co innego. Moja dziewczyna - instruktorka rok temu kupila dla mnie rolki i nauczyla mnie na nich jezdzic. dzien w dzien. we dwoje po dwie godzinki dziennie. polecam, bo zabawa wspaniala, a frajdy mnostwo. samemu nie byloby tak fajnie.

przez ~sven,
    2010-06-16 00:50:50

A mi tam średnio się podobały te pomysły.

przez ~psyho89,
    2010-06-16 01:33:59

CYTAT(sven @ 16-06-2010, 0:50) A mi tam średnio się podobały te pomysły.Sven - obyś tylko w swojej męskości nie był nudny

przez ~sven,
    2010-06-16 09:54:10

Nie chodzi o to.Bycie kreatywnym w zwiazku kiedy ma się ot tak na wyjazd gdzieś na wyspę w Azji lub na mecz Manchesteru Utd., nie jest wielkim efekciarstwem i nie uratuje przed nudą. Łatwo byc kreatywnym kiedy ma się kuuupę kasy. Ponadto część pomysłów jest po prostu głupia i mocno wydumana.Nie mniej jednak kilka jest fajnych. No ale kilka na 25?No a nade wszystko już nie wiem kto jest targetem tego magazynu w tym momencie.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij