[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Pieniądze

Dyskusja do tematu: Zakup mieszkania - jak sprawdzić dewelopera?

Mieszkań na sprzedaż zatrzęsienie. Nabitych w butelkę kupców też. Nie powiększaj ich grona.

Przejdź do artykułu
    przez ~konrad,
    2018-09-28 13:34:02

Sprawdziliśmy dokładnie dewelopera fabryka domów p. Kurpiewskich zanim podpisaliśmy umowę. Mieli kilka zrealizowanych inwestycji, firma wieloletnia, budowała za gotówkę a nie kredyt. Udało się odebrać mieszkanie na Białołęce w terminie i mamy swoje własne M zamiast wynajmowanego

przez ~watson,
    2018-11-10 22:38:39

Rodzice wzieli kredyt w banku Bgż ,hipoteczny na wymarzone mieszkanie. Spodobała mi się polityka tego banku i również założyłem u nich konto

przez ~Rafał,
    2018-12-17 11:37:39

Chyba wymieniliście najbardziej oczywiste kwestie, myślę że każdy kto trąca temat zakupu mieszkania o nich wie :) Co do szczegółów już się nie zagłębiliście a tutaj tkwi diabeł - koszty materiałów do wykończenia i ich dobieranie, meble pod wymiar, osprzęt a czasem nawet takie pierdoły jak przenoszenie gniazd i włączników lub grzejników... Sam kilka drobiazgów przeoczyłem ale nie są to kłopotliwe spawy :P A że nie wspomnę o odbieraniu mieszkania gdzie należy zabrać fachowca który zna normy oraz przedstawiciela za...więcej

przez ~igor987,
    2018-12-27 21:12:03

Kredyt mieszkaniowy to coś z czego nie należy robić tragedii. Ja mam kredyt w banku Raiffeisen i w trudnych chwilach (2 razy w roku) mge obniżyć raty o połowę a raz w roku nie płacić wcale. W sumie nic to nie zmienia bo i tak trzeba oddać całą kasę ale pozwala na mały oddech finansowy.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA