[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Pieniądze

Dyskusja do tematu: Zakłady bukmacherskie - 3 sposoby na wygraną

Z bukmacherami jest jak z kasynem – na końcu zawsze wygrywają. W końcu ciągle funkcjonują, prawda? My nie zgadzamy się na ten krzywdzący wszystkich fanów sportu układ i podpowiadamy, jak zwiększyć swoje szanse w tym nierównym starciu.

Przejdź do artykułu
    przez ~Arczi,
    2019-04-30 06:27:41

Bzdura, tracisz 300 a jeżeli wygra Polska z najniższym kursem to i tak masz plecy

przez ~Aldi,
    2019-04-30 08:45:45

Oblicz jeszcze raz uwzględniając 12% podatek

przez ~Hszardzidta,
    2019-04-30 08:50:17

System ok nie stawiasz 100 zł na każde spotkanie pomysł troche

przez ~Marcin,
    2019-04-30 10:04:36

Beznadziejny artykul, nic nie wnoszacy do tematu. Kto interesuje sie bukmacherka dobrze wie, ze tzw. surebety skonczyly sie na polskim rynku z chwila wprowadzenia ustawy hazardowej. Bukmacher i tak na dluzsza chwile zawsze wygra. Gralem 20 lat i wiem cos o tym. To droga do nikad.

przez ~Buba Smith,
    2019-04-30 11:35:35

To przetłumaczony przedruk z początku lat 2-tysiecznych? Surbetów w PL juz nie ma. Zostały tylko Freebety jak tu https://legalnybukmacher.com/freebet-bonus-bez-depozytu-oferta/

przez ~Professional Tips,
    2019-05-01 02:02:26

https://www.facebook.com/Professional-Tips-712628995583049/

przez ~Robert Lewandowski,
    2019-08-13 16:50:15

Na początek proponuję małą zabawę. Wybierz sobie ligę i obstaw 1x2 (bez podpórek) wszystkie mecze w kolejce. Nawet w polskiej ekstraklasie, gdze par jest 8, poprawne wytypowanie wszystkich rezultatów jest bardzo trudne. W ligach liczących więcej zespołów, jest to praktycznie niemożliwe. Obecnie ligi nie grają, ale kto mi nie wierzy, nie przekona się przy najbliższej okazji lub niech spróbuje poprawnie wytypować wszystkie mecze Euro, których zostało niewiele. Nie chodzi mi o to, by ktoś wytypował poprawnie, b...więcej

przez ~Oliwia Kozłowska,
    2019-08-14 12:46:04

System nie jest idealny

przez ~roney,
    2020-05-14 08:50:33

da się typować i wygrywać, to nie jest tak, że każde dobre typowanie jest "cudem". mam wielu znajomych, którzy siedzą od lat w zakładach bukmacherskich i mają z tego świetny zarobek. sam jakiś czas temu wziąłem się za obstawianie, teraz obstawiam e-sport ze względu na to, że innych rozgrywek nie ma :P

przez ~Tomson,
    2020-05-14 09:07:01

Hej kolego, a masz do polecenia jakiegoś konkretnego bukmachera do e-sportu? Sam się nad tym zastanawiam, bo nie wydaje mi się, że szybko odmrożą inne rozgrywki. Co najczęściej obstawiasz z e-sportu?

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij