[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Pieniądze

Dyskusja do tematu: Pieniądze w związku - najważniejsze kwestie

Gdy nie wiadomo, o co chodzi, chodzi zazwyczaj o pieniądze. Ta stara prawda dotyczy również sporów partnerskich. Nie ma co udawać, że pieniądze nie są ważne i że liczy się tylko uczucie.

Przejdź do artykułu
    przez ~igor098,
    2018-10-28 21:59:43

My mamy wspólne konto osobiste w banku Raiffeisen i nie ma z tym żadnych problemów. Ja więcej zarabiam, żona więcej wydaje i wszystko się równoważy. Intercyza może i dobra sprawa, ale tworzy się związek i z góry zakłada że coś może nie wyjść to lepiej dać sobie spokój.

przez ~tago,
    2018-11-01 18:22:02

No to może kompromis, Dwa konta osobne i jedno wspólne? Oby tylko każde darmowe w prowadzeniu

przez ~Nelka,
    2018-11-01 22:03:25

@Tago nie wyobrażam sobie teraz płacenie za prowadzenia konto, dla mnie konto bankowe musi byćza darmo i już

przez ~Tosia,
    2018-11-01 22:18:58

@Nelka dokładnie, jeżeli trzeba płacić za konto , jego prowadzenie i inne rzeczy to bank sam strzela sobie w kolano bo to tylko zniechęca potencjalnych klientów.

przez ~kufel,
    2018-11-02 14:03:51

dla mnie podstawą jest prosta szybka i stabilna aplikacja, która dobrze wspolpracuje z androidem.

przez ~Nelka,
    2018-11-02 22:41:05

@kufel raczej teraz ciężko znaleźć dobrą aplikację która bez problemu będzie działać na ios jak i na androidzie @Tosia wydaje mi się że w niektórych bankach niestety trzeba jeszcze płacić za prowadzenie rachunku

przez ~tago,
    2018-11-05 22:34:56

@kufel, aplikacja jest niezbędna , szybkie przelewy z tel to świetna opcja. Nie każdy biega z laptopem. @Nelka cora więcej kont jesy teoretycznie darowe, prowadzenie rachunku to nie jakaś wielka rzecz ,żeby za nia płacić , za karte to samo, ale zero za wypłaty z bankomatów to już fajnie jak dają

przez ~Nelka,
    2018-11-06 14:27:55

@tago oj uwierz, jeżeli nie spełnisz określonych wymagań, to za kartę też możesz zapłacić. Mało, bo mało no ale jednak trzeba zapłacić. Oj jeszcze gdyby wypłaty za granica były za darmo

przez ~Mietoła,
    2018-11-06 18:15:14

@Nelka - czasem wcale nie tak mało się za tą kartę do konta płaci. W przeciągu roku może się nawet ponad 100zł uzbierać, a to juz konkretny pieniądz. @Kufel - tylko minus jest taki że nie sprawdzisz aplikacji danego banku dopóki nie założysz konta. Chyba ze jakiś znajomy Ci pokaże. Można opierać sie jedynie na subiektywnych wrażeniach innych osób :)

przez ~kufel,
    2018-11-06 18:18:12

@tago też nie mam jak pracować na laptopie. przykładowo stojąc w korku, a tu cyk na tablecie czy telefonie szybkie 2 operacje i można mieć spokojną głowe dalej :) Dla mnie apka to podstawa dlatego musiałem zmienić bank :< i te opłaty też mnie denerwowałyza prowadzenie.. @Nelka ja zmieniłem bank w którym jest prowadzenie za darmo i nie dopatrzyłem się żadnych haczyków :)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij