[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Pieniądze

Dyskusja do tematu: Jak zarabiać w internecie?

W wirtualnym świecie da się zarobić. Czasem bardzo duże pieniądze. Trzeba tylko wiedzieć, co i gdzie sprzedać. 

Przejdź do artykułu
    przez ~kriss,
    2016-10-07 14:17:54

"Blogi nie muszą mieć dużego ruchu na stronie, by zarabiać." Większej głupoty dawni nie czytałem. Jak można zarobić na reklamie nie generując dużego ruchu na stronie internetowej?

przez ~nel,
    2016-11-24 08:40:50

Bardzo fajny tekst– dużo o tym jak zarabiać na diecie tu http://jakzarabiacjakoszczedzac.blogspot.de

przez ~Frodo,
    2016-12-14 13:21:17

Polecam zainteresować się zarabianiem w bitcoin, można klikać co godzinę, bez własnego wkładu, całkowicie za darmo plus program jest wypłacalny. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na moją stronę internetową z poradnikiem: bitcoinpl.wixsite.com/zarabiaj-online

przez ~tom317,
    2017-08-14 13:21:03

Kumpel mnie wciągnął w rynek kryptowalut, nie wkładam jeszcze tak duzych sum jak on, ale powoli zaczynam generowac zyski.

przez ~Riss,
    2017-09-14 11:57:42

Wydaje mi się, że żadne klikanie w reklamy czy coś takiego nie daje pewnych zysków. Ale uczciwa praca zdalna już tak. Sam jestem grafikiem i od czasu do czasu pracuje zdalnie. A w IT pracy nie zabraknie w najbliższym czasie na pewno http://pomorskie-praca.pl/zawody-z-gwarancja-zatrudnienia/. Wielu copywriterów tez pracuje na tej zasadzie.

przez ~piotr,
    2018-01-31 12:41:04

Praca w internecie to często praca jako freelancer, należy jednak zauważyć,że musimy sobie wyrobić renomę,żeby dobrze zarabiać, tutaj znalazłem ciekawy artykuł na ten temat http://marketing-hq.pl/marketing-internetowy/freelancer-pracowac-wlasnym-nazwiskiem-nazwa-firmy/

przez ~filip88,
    2018-02-28 08:50:36

Branża marketingowa stwarza bardzo dobre perspektywy zawodowe. W wielu przypadkach pracować można zdalnie, więc jest to świetne rozwiązanie dla osób preferujących pracę z domu - sam do nich należę :) Co najlepsze, znalezienie atrakcyjnej oferty pracy w tej branży wcale nie jest takie trudne. Wystarczy przejrzeć portale typu Jobs.pl, wiele firm poszukuje teraz pracowników.

przez ~ant220,
    2018-03-02 06:54:58

Żeby naprawdę zarabiać w internecie trzeba być w nim obecnym. U mnie sklep internetowy ruszył tak naprawdę dopiero wtedy kiedy uruchomiłem stronę internetową, pojawiłem sie na google i zainwestowałem w reklamy. A, jeszcze jedno - obecność na Facebooku - obowiązkowa, obojętne jaki mamy do niego stosunek, to to jest naprawdę pozycja obowiązkowa. Tam najwięcej ludzi zadaje pytania i nas sprawdza.

przez ~tabaka lc,
    2018-03-05 07:43:23

co oznacza wg ciebie pojawiłem się w google? jestem na etapie projektowania swojego małego królestwa. póki co jeszcze na etacie i chcę wszystko dopracować od A do Z, żeby jak już założę działalność to wszystko błyskawicznie ruszyć do przodu i nie tracić czasu, a przy tym pieniędzy na starcie

przez ~ant220,
    2018-03-06 12:14:13

A o google maps slyszałeś? Jakiś czas temu na blogu netgrafu były podane szczegóły na ten temat i wpływ na to jak się prezentujemy potencjalnemu klientowi. A dosłownie kilka dni temu jeszcze umieścili instrukcję tego jak wizytówkę w google maps stworzyć poprawnie. Warto zajrzeć, zamiast płacić komuś za wykonanie tego bo tak naprawdę jest to bardzo proste. Tyle, że trzeba robić to uważnie bo później długo trwa np zmiana danych.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij