[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Pieniądze

Dyskusja do tematu: Finanse w związku - jak uniknąć kłótni o pieniadze

Choć dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, Ty porzuć opory. Im szybciej ustalisz z partnerką zasady waszego finansowego współżycia, tym rzadziej będziecie się kłócić.

Przejdź do artykułu
    przez ~Malwina,
    2017-04-25 11:13:58

Mąż i ja często się kłóciliśmy o pieniądze, bo on wydawał na wszystkie swoje zachcianki a ja cały czas oszczędzałam, bo chcieliśmy kupić nowy samochód. Kłótnie były na porządku dziennym, ale pewnego razu nie wytrzymałam i się od niego wyprowadziłam, bo się okazało, że pieniądze przeznacza na hazard. Było nam naprawdę ciężko, by uspokoić nerwy mama poradziłą mi bym nagrała swoją muzykę serca soundofsoul i jej odsłuchiwała. Pomogło na poszarpane nerwy, ale na odbudowę małżeństwa już nie.

przez ~maciek,
    2018-01-24 14:47:45

Kłótnie o pieniądze są bardzo częste w związkach, niestety

przez ~Piotrek,
    2018-03-17 19:16:41

Kiedy brałem ślub, obok nauk przedmałżeńskim wziąłem z narzeczoną nauki o pieniądzach. Było to ogłoszone na [URL=http://slubomania.pl/]http://slubomania.pl/[/URL] Na pierwszych zajęciach kłóciliśmy się jak stare małżeństwo, ale potem było lepiej - zaczęliśmy rozumieć siebie i nawzajem się. Wcześniej ten temat był tematem tabu. Polecam

przez ~krolik,
    2018-03-22 10:38:38

Kłótnie o pieniądze z żoną często się mi zdarzały , do czasu aż ustaliliśmy wspólnie jasne zasady. Odkąd zaczęły obowiązywać, sytuacja się uspokoiła. :)

przez ~Doświadczony,
    2019-11-07 06:16:06

Problem w tym, że kobiety z zasady, nie trzymają się zasad...

przez ~Tymek,
    2020-01-21 12:17:11

Ja rozumiem, że w małżeństwie to troszkę inaczej funkcjonuje, niż w parach, które mieszkają razem, ale nie mają wspólnych kredytów, dzieci itd. , ale ja sobie nie wyobrażam, żebym miał się pytać dziewczyny czy mogę wydać jakąś solidną kwotę ze swojego konta, tak jak ona mnie nie pyta, czy może wykupić sobie np. wizytę w Spa za swoje środki. W ogóle uważam, że nad takimi problemami po prostu trzeba pochylić się we dwoje i porozmawiać. Moja dziewczyna chodzi do terapeutki od pół roku w ramach pracy nad sobą i lep...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij