[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Męskie sprawy

Dyskusja do tematu: Whisky dla początkujących

W tak zwanym zdrowym trybie życia, który propagujemy na łamach Men's Health, nie chodzi o to, by nie pić w ogóle, tylko by pić odpowiednie alkohole w odpowiednich ilościach. Witajcie w legendarnym klubie koneserów whisky.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2010-09-03 14:53:22

W tak zwanym zdrowym trybie życia, który propagujemy na łamach Men's Health, nie chodzi o to, by nie pić w ogóle, tylko by pić odpowiednie alkohole w odpowiednich ilościach. Witajcie w legendarnym klubie koneserów whisky.

przez ~szydyr,
    2010-09-04 21:02:21

Co prawda sam tytuł artykułu mówi, iż jest on dla początkujących, jednakże zastanawiam się jak można było nie wspomnieć słowem o Johnnym Walkerze, Jimie Beamie czy Jacku Danielsie?

przez ~bijuu,
    2010-09-05 12:30:22

Jack Daniels gniecie wszystkie w/w rodzaje szkockiej . Wędrowniczek czarny również jest godzien uwagi .

przez ~soren,
    2010-09-05 12:52:39

Jak możesz porównywać Jacka (burbon) do Balantyny. Różne rodzaje alku... W gruncie rzeczy to i tak wszystko kwestia gustu.Moim skromnym zdaniem czystego Jacka czy zwykłej Balantyny nie da rady pić - jedynie z Colą czy Spritem.Panowie. Spróbujcie np. Bowmore (cudowny, dymny smak - kilka kropel wody źródlanej i wielka zmiana w smaku!) czy Glenfiddich (w szczególności dojrzewającej w butelkach po sherry - aż mi się ssanie włączyło).

przez ~jamescarow,
    2010-09-06 00:42:53

panowie panowie irlandzką whiskey pisze się tak jak ja to zrobiłem WHISKEY a szkocką WHISKY to duza różnica a poza tym pomineliście najpopularniejszą wHisky na świecie Johnnie Walker'a jak można zrobić tak kardynalny błąd. ta prawie 100 letnia traducyjna. Ta szkocka ma 5 odmian różniących się ceną smakiem i aromatem. Panowie z redakcji troche profesjonalizmu w tym co piszecie bo błedy i pominięcia aż rażą w oczy

przez ~inzynier,
    2010-09-06 09:14:05

\'Bijuu\' napisał(-a):Jack Daniels gniecie wszystkie w/w rodzaje szkockiej . Wędrowniczek czarny również jest godzien uwagi .Podpisuje sie pod tym pieknie sformuowanym zdaniem

przez ~currahee,
    2010-09-06 14:12:02

Jack to burbon (whiskey) i dlatego tak wszystkim smakuje, podobnie jak Jim Beam. Zwykła WHISKY to np. JB, Balantine's, Passport Scotch, William Peel, Grant's. Ja osobiście najbardziej polecam JB, Grants'a oraz Williama Peel'a, są naprawdę dobre i są to whisky. Burbon wiadomo Jack jest świetny, ale wolę whisky z lodem. Gdy nie piję w domu a w terenie plus cola, ale wtedy trzeba zmieszać. Tak czy siak przerzuciłem się na whisky, whiskey. Nie pije już wódy, nie smakuje mi już. Po whisky miałem raz kaca, wtedy gdy poszły 4 butelki.

przez ~bijuu,
    2010-09-06 20:00:40

Miałem też kiedyś taki czas że piłem z colą , ale teraz piję tylko z lodem ...Jest ostro lecz czuję się wtedy jak kowboj przy barze .

przez ~currahee,
    2010-09-06 21:49:27

Niczym Steve McQueen albo Clint Eastwood na dzikim zachodzie !

przez ~marcb,
    2010-09-12 11:43:40

Witam panowie z przykrością muszę napisać ze autor artykułu nie odrobil zadania domowego. Pominął wiele swietnych rodzajow whysky i producentow. Mieszkam w Szkocji parę lat i tutaj za najpopularniejsze wielu moich znajomych Szkotów a mam ich paru uważa inne whysky : moja ulubiona to Macallan Fine Oak 10 year old jeżeli chodzi o malt naprawdę polecam oraz Bells Original jezeli chodzi o blended oczywiście wszystko to kwestia gustu.Pozdrawiam

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij