[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Męskie sprawy

Dyskusja do tematu: Stara Szkoła: 18 zasad faceta z klasą

Czasy się zmieniają, a pewne reguły pozostają niezmienne. Zobacz, czym różni się dżentelmen od prostaka, połącz tolerancję dla Nowych Czasów z regułami Starego Stylu i stań się stuprocentowym mężczyzną z klasą.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2010-02-01 14:19:20

Czasy się zmieniają, a pewne reguły pozostają niezmienne. Zobacz, czym różni się dżentelmen od prostaka, połącz tolerancję dla Nowych Czasów z regułami Starego Stylu i stań się stuprocentowym mężczyzną z klasą.

przez ~jackjames23,
    2010-02-02 11:05:54

Świetny artykuł, zasady Starej Szkoły są niezwykle cenne, jednak trudne do zastosowania w obecnych czasach, jakże różnych od tych sprzed 100 lat kiedy to honor, patriotyzm, uczciwość znaczyły tak wiele.

przez ~sailus,
    2010-02-02 11:14:07

Nie każda kobieta uznaje starą szkołę ale na pewno uznaje taka która jest coś warta

przez ~krzysioo,
    2010-02-02 17:15:51

\'Sailus\' napisał(-a):Nie każda kobieta uznaje starą szkołę ale na pewno uznaje taka która jest coś warta akurat doświadczyłem ostatnio tego na własnej skórze. rzeczywiście są takie, które po dłuższym czasie takie coś wkurza, ale tak, jak kolega wspomniał - tzn. że takie nie są zbyt wiele warte.

przez ~remekbd,
    2010-02-02 19:19:17

A ja jestem z dziewczyną która takie zasady ceni się u faceta

przez ~psyho89,
    2010-02-03 00:59:58

Bardzo dobry artykuł. Zawiera to wszystko co zawierać powinien w sobie prawdziwy facet.

przez ~rukahs96ogcjmx,
    2010-02-03 09:28:27

Niestety jesteś jedną z niewielu dziewczyn tóre to doceniają. Taka dziewczyna to skarb. Pozdrawiam

przez ~desperado,
    2010-02-03 13:55:05

\'Remekbd\' napisał(-a):A ja jestem z dziewczyną która takie zasady ceni się u faceta \'rukahs96ogcjm\' napisał(-a):Niestety jesteś jedną z niewielu dziewczyn tóre to doceniają. Taka dziewczyna to skarb. PozdrawiamA może to on jest tym Pierce Brosnanem ?

przez ~remekbd,
    2010-02-03 18:59:46

Długu tlenowy mógł byś to rozwinąć bo jakoś nie mogę tego zrozumieć a 10 raz już czytam.

przez ~sailus,
    2010-02-03 19:04:55

\'dług napisał(-a):A może to on jest tym Pierce Brosnanem ? Kto wie Cicha woda brzegi rwie

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij