[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Męskie sprawy

Dyskusja do tematu: Robert Kubica: Pierwszy na mecie

Robert Kubica czekał latami, żeby trafić na podium w wyścigu Formuły 1. Przez ten czas pokonał niezliczoną ilość zakrętów i wyszedł obronną ręką z niejednej opresji. Zajrzyj w myśli mistrza i dowiedz się, jak nie stanąć w pół drogi i dojechać do mety na pierwszym miejscu.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2008-12-21 21:23:31

Robert Kubica czekał latami, żeby trafić na podium w wyścigu Formuły 1. Przez ten czas pokonał niezliczoną ilość zakrętów i wyszedł obronną ręką z niejednej opresji. Zajrzyj w myśli mistrza i dowiedz się, jak nie stanąć w pół drogi i dojechać do mety na pierwszym miejscu.

przez ~pazik911,
    2009-01-11 11:59:54

Co do Kubicy nie uważam, żeby zasłużył na miano Sportowca Roku 2008. Więcej osiągnęli w ubiegłym roku chociażby Leszek Blanik czy Tomasz Majewski. Nie znaczy to, że Roberta nie doceniam.

przez ~saber,
    2009-01-11 19:24:44

Sportowcem Roku zostaje co roku najpopularniejszy sportowiec, o którym najgłośniej w mediach, a nie ten który faktycznie odniósł największt sukces sportowy. Tak było z Jędrzejczak, z Małyszem, a teraz z Kubicą.

przez ~czytacz,
    2009-01-12 00:02:41

\'pazik911\' napisał(-a):Więcej osiągnęli w ubiegłym roku chociażby Leszek Blanik czy Tomasz Majewski.Czy mozesz mi przedstawic kryteria, na podstawie ktorych zdolales porownac osiagniecia zawodnikow uprawiajacych tak odlegle od siebie dyscypliny sportu jak wyscigi F1 i gimnastyka sportowa i ustalic, ze Blanik jest lepszy od Kubicy?Organizowanie jakichkolwiek plebiscytow, w ktorych wybiera sie najlepszego sportowca uprawiajacych rozne dyscypliny, jest karkolomne i najzwyczajniej w swiecie ich wyniki sa z gruntu ...więcej

przez ~mythos,
    2009-01-12 19:01:11

\'Czytacz\' napisał(-a):Czy mozesz mi przedstawic kryteria, na podstawie ktorych zdolales porownac osiagniecia zawodnikow uprawiajacych tak odlegle od siebie dyscypliny sportu jak wyscigi F1 i gimnastyka sportowa i ustalic, ze Blanik jest lepszy od Kubicy?Organizowanie jakichkolwiek plebiscytow, w ktorych wybiera sie najlepszego sportowca uprawiajacych rozne dyscypliny, jest karkolomne i najzwyczajniej w swiecie ich wyniki sa z gruntu falszywe. Co innego wybor "najbardziej popularnego" - to jest calkow...więcej

przez ~whitechocolatte,
    2009-01-26 23:22:28

należy też rozumieć to ze zdecydowanie więcej w Polsce jest fanów Kubicy czyli F1 niż Blanika bo on....z całym szacunkiem i podziwem dla jego sukcesów skacze przez kozła. Ja jednak też chyba bym nie dał nagrody kubicy bo uważam ,że na niego przyjdzie jeszcze pora

przez ~mythos,
    2009-01-30 14:15:15

Zgadzam się, jednak intryguje mnie jedno - czy Kubica osiągnie prawdziwy sukces (czyt. zdobędzie mistrzostwo świata) w Sauberze, czy już w innej stajni.

przez ~lep1,
    2009-01-30 14:20:36

jeżeli BMW Sauber będzie miało w tym sezonie bolid jak Ferrari czy Maclaren to ma duże szanse na MŚ . jednak chciałbym żeby Kubica jeździł w Ferrari to jest klasa sama w sobie:)

przez ~mythos,
    2009-01-30 19:06:01

BMW Sauber robi naprawdę spore postępy, więc kto wie. Byle nie w McLarenie, jakoś nigdy nie przepadałem za tą stajnią...

przez ~saber,
    2009-01-30 23:50:45

Jeszcze do tej pory nie mogę przeboleć, że Heidfeld nie "oddał" 1 pkt. Kubicy. Takie niby drobne sytuacje pokazują, że ten zespół jednak ma jeszcze wiele do nadrobienia. Najważniejszy oczywiście bolid.Kiedy zaczyna się nowy sezon?

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA