REKLAMA

Forum - Męskie sprawy

Dyskusja do tematu: Psychologia: 5 kroków do pełni szczęścia

Jeden z najbardziej znanych specjalistów psychologii pozytywnej na świecie, Martin Seligman, tłumaczy nam, że jedynie od nas zależy, czy staniemy się ludźmi szczęśliwymi, czy marudami zatruwającymi życie sobie i innym. Oto 5 patentów, które uszczęśliwią Ciebie i Twoje otoczenie.

Przejdź do artykułu
    przez ~RadoW,
    2015-03-04 17:02:28

moja osotanio czyta książkę w tym temacie i kładzie i mi do głowy. całkiem niegłupie rzeczy tam piszą,;)

przez ~janNowak,
    2015-03-05 13:40:07

zgadzam się w zupełności :) od naszego podejścia do życia zależy bardzo dużo, tylko trzeba sobie to uświadomić. A czasem sobie o tym po prostu przypominać na przykład takim artykułem ;) a co to za ksiażka RadoW? 

przez ~longmen,
    2015-03-10 12:28:08

zgadzam się w zupełności :) od naszego podejścia do życia zależy bardzo dużo, tylko trzeba sobie to uświadomić. A czasem sobie o tym po prostu przypominać na przykład takim artykułem ;) a co to za ksiażka RadoW? Ja polecam z takich autorów Osho, Eckharta. 

przez ~RadoW,
    2015-03-17 16:20:29

zgadzam się w zupełności :) od naszego podejścia do życia zależy bardzo dużo, tylko trzeba sobie to uświadomić. A czasem sobie o tym po prostu przypominać na przykład takim artykułem ;) a co to za ksiażka RadoW? \"Siła serca\" o ile się nie mylę Baptis de Pepe jest autorem. zerkałem trochę - niektóre cyataty naprawdę celne. 

przez ~janNowak,
    2015-03-18 15:13:58

to trzeba było tak od razu, przecież ja mam ją w domu :) to znaczy nie ja oczywiscie, tylko dziewczyna moja dostala od kolezanki, ale jakoś nie przyszło mi do głowy zeby sie zainteresować, no ale sobie z ciekawości zerknę wieczorem. Wydawało mi się, że to taka bardziej babska pozycja, ale jak widać nie, napisana zresztą przez faceta w sumie. A Osho też kiedyś czytałem, Eckharta nie miałem okazji, ale zainteresuje sie.

przez ~Gavroche,
    2015-03-18 15:31:28

A można się dowiedzieć z książki jak powiększyć cojones?

przez ~Leif,
    2015-03-19 19:24:07

A można się dowiedzieć z książki jak powiększyć cojones? Prawdopodobnie tak. Przypuszczam, że powinieneś pogrzebać w literaturze medycznej, zapewne gdzieś pomiędzy chirurgią plastyczną a andrologią i urologią. Bardzo możliwe, że istnieje jakiś męski \"odpowiednik\" waginoplastyki (choćby na potrzeby operacji zmiany płci). :PMoże na stronie organizacji Trans-Fuzja znajdziesz jakieś satysfakcjonujące Cię informacje na ten temat? (Osoba obecnie znana w parlamencie jako Anna Grodzka, jeszcze jako Krzysztof Bęgowski, pełniła tam funkcję prezesa.)

przez ~Gavroche,
    2015-03-19 19:30:46

Dzięki. :)Chodziło mi o mniej dosłowne podejście do tematu.\"Jak zostać macho w weekend\" czy coś. ;)

przez ~Leif,
    2015-03-19 19:47:39

Wiem, ale i tak nie mogłem się powstrzymać :P Tak na poważnie, to pewnie nie. Raczej lektura (idea, może nawet pojedyncze zdanie) może być inspiracją do zmiany, stać się iskierką, która wywoła wybuch, ale od samego czytania bez włożenia wysiłku w pracę nad sobą, wątpię by można było liczyć na jakieś trwałe zmiany.

przez ~marekmar,
    2015-03-27 12:24:12

Leif - dokładnie tak. Tak samo jak się kogoś spotyka i zakochuje, to może być też iskra do zmiany, ale tak naprawdę, to my sie musimy zmieniać pod wpływem refleksji, a nie czynników zewnętrznych.  RadoW - cytaty cytatami, ale trzeba je tam najlepiej czytać w szerszym kontekście. :) Bo to nie jest tylko zbiór ładnych sentencji. 

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA