[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Męskie sprawy

Dyskusja do tematu: Przez miesiąc miałem personalnego trenera. I co z tego? [Testujemy na sobie]

Do siłowni chodzę od 15 lat. Po drodze była jeszcze piłka i sporty walki. Słowem: ogarniam. A jednak zdecydowałem się na trenera osobistego. Sprawdź, jak na tym wyszedłem.

Przejdź do artykułu
    przez ~MarcinJażowski,
    2017-10-20 12:07:02

Ja trenuje z Patrykiem Zandeckim, przystępne ceny i bardzo dobra atmosfera. Dodatkowa rozpiska diety i kontrola na każdym treningu sprawia, że mogę poczuć, że treningi są skuteczne. FB Patryka poniżej facebook.com/TrenerPersonalnyPatrykZandecki/

przez ~mac9899,
    2017-11-13 23:03:08

Moim zdaniem szczególnie na początku warto potrenować chociażby miesiąc z doświadczonym trenerem który wyrobi w nas dobre nawyki i nauczy poprawności wykonywania ćwiczeń. Jeśli zrozumiemy podstawy i będziemy mieli dobry plan osiągniemy cel zdecydowanie szybciej. Gdy zaczynałem trenować kilka dobrych lat temu nie było mnie stać na trenera a szkoda gdyż z tą wiedzą którą mam teraz wiem że straciłem kilka alt na poszukiwanie właściwej drogi. Teraz sam trenuje innych i wiem ze moje praca pomaga innym oszczędzają cza...więcej

przez ~Jamnsik,
    2018-01-18 11:14:04

Jeśli szukacie doświadczonego trenera, to ja polecam Pana Michała. Nie ma bardziej adekwatnej osoby we Wrocławiu do poprowadzenia tego typu treningu. Ja już trenuję z nim 3 miesiące i jestem mega zadowolona :) Tutaj możecie zobaczyć więcej na jego temat https://lepszytrener.pl/michal-dabrowski/trening-personalny/wroclaw/trener

przez ~Karolina,
    2018-07-31 14:48:14

także polecam zajrzęć do tej wyszukiwarki :)

przez ~deel,
    2018-09-09 21:10:53

ja dziś przyglądałem się trenerowi z mojej lokalizacji. Klient dźwigał, a trener stał z rękoma w kieszeni. Z rękoma w kieszeni tez tłumaczył i z rękoma w kieszeni zakończył wspólny trening. Teraz wiem, że o ile się zdecyduję na współpracę to napewno nie tam gdzie zaczynam swoją przygodę z walką ze swoim ciałem i słabościami :)

przez ~RR,
    2018-10-07 21:58:08

co za syfiata autoreklama w komentarzach

przez ~paweł,
    2019-08-01 14:24:21

Ja z trenerem personalnym w Champion Gym&Fitness w Toruniu ćwiczę od pół roku i jestem mega zadowolony. Ma fajne podejście i wiedzę. Ćwiczenia to czysta przyjemność.

przez ~Radzi,
    2019-08-27 10:29:38

Akurat w Championie w Toruniu nie ma nikogo ciekawego do prowadzenia personalnych..same gwiazdki skupione na wlasnych tyłkach:))

przez ~Pak,
    2019-08-28 23:31:42

Znam wszystkie siłownie w Toruniu. Fałszywa auto reklama.... Ale do tematu . Na strat nauka podstaw. Potem co kilka wizyt 1 trening personalny albo z ogarniętym kolega. Patrząc po klientach autor artykułu by absolutnym wyjątkiem. Zwykle to miesiąc treningów wyniki nie wystarczające koniec kariery na siłowni.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij