[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Męskie sprawy

Dyskusja do tematu: Depilacja pach - konieczność czy wydziwianie?

Czy golenie pach jest męskie? Czy ma jakieś medyczne, higieniczne lub zdrowotne uzasadnienie? Sprawdzamy.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~johnrambo,
  2019-07-09 14:08:42

  Napiszę tak, kiedyś goliłem pachy, bo wszyscy dookoła trąbili, że dzięki temu człowiek mniej się poci i nie śmierdzi. W praktyce okazało się, że bez względu na to, czy mam tak włosy czy też nie, wszystko wygląda tak samo. Najważniejsza jest higiena - regularny prysznic, stosowanie dobrej jakości antyperspirantów czy bawełniane koszulki, które pozwolą skórze oddychać. A nagonka na promowanie depilacji (pach oraz innych części ciała). Cóż... biznes musi się kręcić, prawda? Sprzedaż maszynek, pianek, golarek itp.

 • avatar zgłoś
  przez ~Owłosiony,
  2019-07-09 14:10:28

  Czyżby artykuł sponsorowany?

 • avatar zgłoś
  przez ~Grzegorz,
  2019-07-14 23:41:30

  https://www.menshealth.pl/forum/Meskie_sprawy/Depilacja_pach_-_koniecznosc_czy_wydziwianie,2362118/strona,1

 • avatar zgłoś
  przez ~Robert Lewandowski,
  2019-08-12 16:37:22

  Jak golić pachy? Nie rób tego szybko i byle jak. Lepiej poświęcić na ten zabieg, kilka minut więcej, żeby potem nie martwić się podrażnieniami i krostkami, powodującymi dyskomfort delikatnych okolic pach. Najpierw wymocz skórę w kąpieli lub pod prysznicem, to pozwoli oczyścić ją z potu, brudu i resztek dezodorantu, a także pomoże zmiękczyć włoski.

 • avatar zgłoś
  przez ~Rafał,
  2019-11-02 10:14:39

  Witam, przyznam że artykuł tak oczywisty że nie wiem czy był sens go pisać. Golę pachy regularnie od 18 roku życia i używam do tego jednorazówek z ruchomą główką bo wystarczają a jako pianke stosuję żel pod prysznic. Podrażnień nie mam a skóra jest gładka. Stosuję antyperspiranty w sztyfcie, ostatnio Dove ze względu na fajne zapachy. Do rzeczy - czy sie spocę czy nie to ubranie nie pachnie brzydko, jedynie nasiąka antyperspirantem. Dla porównania jak nie ogolę się ok tydzień to zapach już jest nieprzyjemny więc ...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~jagodowa,
  2020-03-25 06:39:22

  Mój mąż był na depilacji laserowej w www.depicare.pl, super sprawa, jest zadowolony, ja sama także skorzystałam i polecam, zero włosków, podrażnień, skóra jest gładka.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij