REKLAMA

Forum - Męskie sprawy

Dyskusja do tematu: Czy sztuczne może być piękne?

Co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że Twoja dziewczyna zamierza sobie powiększyć piersi? Oto opowieść faceta, który musiał stawić czoła takiej sytuacji. Czy spodobały mu się efekty pracy chirurga plastycznego? Jak bardzo implanty zmieniły ich związek?

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-07-29 14:54:21

Co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że Twoja dziewczyna zamierza sobie powiększyć piersi? Oto opowieść faceta, który musiał stawić czoła takiej sytuacji. Czy spodobały mu się efekty pracy chirurga plastycznego? Jak bardzo implanty zmieniły ich związek?http://www.menshealth.pl/sprawy/Czy-sztucz...iekne-3573.html

przez ~brylant,
    2009-07-29 18:42:35

Pamiętam ten artykuł z MH,nawet ciekawy ,swoją drogą co myslicie o tego typu poprawianiu natury?ja nie mam nic przeciwko temu,powiem więcej chciał bym ,żeby moja narzeczona sobie powiększyła(ale to dlatego,że piersi są jednym z dwóch moich fetyszów) edit.a cycków Dody nie nawidze-są obrzydliwe.chyba najbardziej nienaturalne sztuczne piersi jakie w życiu widziałem

przez ~pafii,
    2009-07-29 18:55:57

Możemy tutaj zadać pytanie - Gdzie kończy się sztuczne?Jeśli ten świat nie zniszczy człowieka w sposób naturalny, to myślę, że człowiek zniszczy się sam. Ingerencja już narusza porządek.A jakże piękna może być nowa kochanka, ze sztucznym uzębieniem, jędrnym biustem, zmniejszonymi wargami sromowymi, ciaśniutka i gładka sześćdziesięcioletnia sąsiadka Kubańczyka Luisa. To jest prawdziwa kobieta pracująca! Ireno K. - Wybacz mi.

przez ~jambis,
    2015-08-03 17:50:56

Jakiś czas temu pojawiła się taka animacja https://www.youtube.com/watch?v=akYVGzeS7_A. Zastanawiam się, czy bohaterka z artykułu myśli o kolejnej zmianie czegoś w swoim ciele.

przez ~Katarzyna D.,
    2016-09-22 20:41:29

Okej, ale czy mężczyzna z artykułu byłby bardziej sklonny zrozumiec decyzję swojej kobiety, jeśli miałaby ona bardzo małe piersi i to powodowałoby spore kompleksy? Kazda kobieta ma prawo decydowac o wlasnym ciele. Jedna woli mniejsze piersi, druga woli większe. Powiekszanie piersi jest już dośc powszechnym zabiegiem, bo pozwala poczuc sie lepiej w swojej skorze. Moj narzeczony akurat mnie wspierał, bo wiedzial, jak bardzo wprawiają mnie w kompleksy moje malutkie piersi. Oczywiscie- w jego mniemaniu byly idealne,...więcej

przez ~olusienka,
    2016-10-17 18:02:21

Kobiety robią to raczej dla siebie, ja np jestem 4 lata po zabiegu, miałam wcześniej okropne kompleksy a teraz czuję sie o niebo lepiej, jestem pewniejsza siebie. Mój maż szanuje moją decyzje i cieszy sie ze czuje sie lepiej :) I tak powinno byc. Ja zabieg robiłam u doktor Doroty Żukowskiej, rozmawiała ze mną, tlumaczyła wszystko, pomogła dobrać odpowiednie implanty. Bardzo profesjonalna osoba

przez ~Damian,
    2017-05-21 12:04:41

Idąc tym tropem jak w artykule mężczyźni powinni wszczepiać sobie implanty mięśniowe, powiększać penisy, powszechnie przeszczepiać włosy - w imię samozadowolenia i pozbycia się kompleksów.

przez ~wiollka,
    2017-06-21 10:42:40

Mnie w mojej decyzji wspierałam cała rodzina, dobrze wiedzieli , że ze swoim małym biustem czuję się bardzo źle. Wybrałam wyspecjalizowany szpital lux med, trafiła w ręce wspaniałego lekarza i w tej chwili cieszę się swoim nowym biustem w rozmiarze C :) Nie żałuję decyzji, efekty są super a ja mam o niebo lepsze samopoczucie.

przez ~imperfectcircle,
    2017-06-21 11:20:02

Piersi możesz powiększyć, w biodra wstrzyknąć botoks. Ale sztucznych mózgów nie robią a to w pierwszej kolejności jest najważniejsze dla prawdziwego faceta. Osobiście nigdy nie pozwoliłbym własnej żonie/dziewczynie na taki zabieg ze względów zdrowotnych. A jeśli miałaby kompleksy z powodu małych piersi to popracowałbym nad tym żeby się ich pozbyła. Pozdrawiam

przez ~patinka,
    2017-07-21 11:20:10

Też uważam, że najlepiej iść do kogoś z dużą renomą. moja siostra była na powiększeniu u dra Łątkowskiego i sporo płaciła, ale efekt jest taki jak zamierzony. Trzeba pamiętać żeby o siebie podwójnie dbać po zabiegu żeby nie powtarzać operacji.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA