[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Męskie sprawy

Dyskusja do tematu: Być ojcem po rozwodzie

Rozwiodłeś się? Trudno. Oprócz korzyści, jakie wynikają z odzyskanej swobody, masz również problem, jak utrzymać kontakt z dzieckiem, które zostało z nią. I w tej sytuacji musisz zadbać o szczegóły.  

Przejdź do artykułu
    przez ~łukasz,
    2019-06-06 21:33:43

głupota !!dla ojca najważniejsze jest być z dzieckiem kiedy go potrzebuje kiedy ma problem byc dla niego wsparciem rano jak wstaje czy popołudniem jak ma problem w szkole !ojciec po rozwodzie to już nie ojciec pełni role dobrego kumpla na godziny !!!jestem swieżo po rozwodzie pełniłem po pracy takie same obowiązki jak zona odrabiałem zadania jak żona w pracy do wieczora prałem gotowałem i co ?!!!!!wykop!!!podremontowany dom tesciów a ja stałem sie niepotrzebny !!za psa jak ktoś wyrzuci idzie do wiezeinia lub ma ...więcej

przez ~jsio,
    2019-06-10 15:47:33

Ja mieszkałem 2 miesiące osobno od żony i dzieci gdy żona mnie zmolestowała psychicznie ciągłymi roszczeniami tak że się wyprowadziłem. I bardzo dobrze Cie rozumiem. Bo o to właśnie chodzi. O chwile gdy dziecko Cię potrzebuje, żębyś mu pomógł coś naprawił. Nigdy nie wyprowadzajcie się gdy żona tego żąda. Niech sama sobie idzie jak jej nie pasuje. Niech bierze odpowiedzialność za rozbicie rodziny...

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij