[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - MH-Tech

Dyskusja do tematu: Testujemy pulsometr Polar H10 [Test sprzętu]

Moje serce zabiło szybciej, gdy dowiedziałem się o premierze nowego nadajnika na klatkę piersiową marki Polar. Jako sportowcowi amatorowi raczej nie pasuje mi bowiem trend, według którego klasyczne nadajniki ustępują miejsca pulsometrom odczytującym tętno z nadgarstka. Na szczęście H10 skutecznie się mu opiera.

Przejdź do artykułu
    przez ~Kebzin,
    2018-10-07 08:53:42

Jaki jest zasięg nadajnika ? Potrzebuje mieć zasięg nawet do 50metrow wiem ze polar team pro2 daje taka możliwość ale koszt nadajników z oprogramowaniem to ponad 50tys

przez ~Romi,
    2018-12-15 19:30:36

Na stronie produktu H10 Polar nie ma czytelnej informacji że nadajnik nie współpracuje ze wszystkimi modelami telefonów. Wyjście z problemu? Zakupić nowy kompatybilny telefon. Lakoniczna informacja zawarta jest dopiero tutaj https://support.polar.com/en/android-compatibility-notice Czy jest to "fair" ze strony producenta? Oceńcie sami.

przez ~Ela,
    2019-05-13 10:56:19

A miałeś takie przypadki, że h10 połączony z endomondo przestawał nadawać? Mnie się zdarzyło ostatnio kilka razy. W endo wówczas pokazuje, że pulsometr odłączono, muszę go zapomnieć i wyszuka na nowo. Trochę to jest denerwujące.....

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij