Forum - MH-Tech

Dyskusja do tematu: Sztuka kupowania sprzętu elektronicznego

Kupowanie elektroniki przypomina dzisiaj chodzenie po polu minowym. Jeden nieostrożny ruch i wydajesz krocie na sprzęt, który nie jest wart nawet połowy tej sumy, albo kupujesz coś, czego możliwości nie wykorzystasz nawet w połowie. Są jednak proste sposoby, aby telewizor albo empetrójkę kupić w bezbolesny sposób.

Przejdź do artykułu
    przez ~beloved,
    2008-12-27 20:47:37

Przeglądając oferty też bym miał problemy z wyborem odpowiedniego Dlatego preferuję opcję WinAmp + dobrej klasy, elegancko wyglądające w pokoju głośniki

przez ~beloved,
    2008-12-27 21:47:59

Możliwości sporo, to fakt, każdy może sobie wybrać coś co mu odpowiada Ja osobiście mam wzmacniacz podpięty do komputera, a do wzmacniacza dwie piękne i stare kolumny Altus, niestety już nieprodukowane. A szkoda, bo stary Polski przemysł audio był klasą samą w sobie! Jestem bardzo zadowolony z takiego połączenia. Słuchanie muzyki z komputera jest dla mnie dużo bardziej wygodniejsze niż słuchanie płyt CD. Ale to już kwestia gustu.. Niektórzy lubią oldschool i słuchają winyli

przez ~shaq44,
    2008-12-28 04:59:32

Także od dawna moje domowe audio to komuter z SB Audigy na pokładzie + starsza wierza Aiwa jako wzmacniacz i głośniki. Wszystko pięknie spięte jack na czincze... Takie rozwiązanie ma jedną wielką zaletę - cała muza pod palcem w jednym miejscu bez konieczności tasowania płytami. Cały zbiór albumów zdigitalizowane w postaci mp3 mało skompresowanych (320 bpm) i pogrupowanych na wykonawców i albumy jako listy odtwarzania. Co do programów to winAmp niekoniecznie, często się wykrzacza i ma średni eq. Lepszy znacznie p...więcej

przez ~beloved,
    2008-12-28 13:44:29

Foobar też jest dobrym programikiem, podoba mi się jego system katalogowania. Ja jednak jestem od lat przyzwyczajony do winampa - będąc wzrokowcem cenię go też za wygląd, ładnie prezentuje się na pulpicie . A jesli chodzi o korektor to z calej tej trojki co wymieniles wydaje mi się, że najgorszy zostal zastosowany w Media Player..

przez ~saber,
    2008-12-28 15:05:00

Jak tylko odkryłem x lat temu Winamp Media Library to nie chcę niczego innego. A ze sposobów katalogowania innych rzeczy na komputerze, polecam bardzo prosty skrypt do katalogowania filmów z dysku. Dobre dla maniaków filmowych: Foobar nie znam, ale nawet nie próbuję bo wiem jak to się skończy

przez ~shaq44,
    2009-01-03 13:55:39

\'saber\' napisał(-a):Jak tylko odkryłem x lat temu Winamp Media Library to nie chcę niczego innego. A ze sposobów katalogowania innych rzeczy na komputerze, polecam bardzo prosty skrypt do katalogowania filmów z dysku. Dobre dla maniaków filmowych: Foobar nie znam, ale nawet nie próbuję bo wiem jak to się skończy Swoją drogą używacie Last.fm? Ciekaw jestem jakiej kto muzy słucha...

przez ~maras86pl,
    2010-01-06 21:43:01

ja mam profil na last.fm, to nic nie kosztuje, rzadko w sumie korzystam ostatnio już, kiedyś częściej jednak więcej czasu miałem. a co do programów - odtwarzaczy, to jakiś czas temu przeniosłem isę z WinAmp'a na AIMP'a 2, ciekawy program, wszystkie funkcje jak w winampie, a mniej muli komputer (mniej pamięci zżera) i szybciej ładuje wszelkie katalogi (bardzo widoczna różnica w przypadku mojego komputera)

przez ~unbroken,
    2013-06-29 23:22:14

Oczywiście, że jest sposób. Reklamacja  z tytułu niezgodności z umową konsumencką.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA