[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - MH-Tech

Dyskusja do tematu: Słuchawki sportowe: przetestowaliśmy 7 par [TEST SPRZĘTU]

Dobry soundtrack potrafi uratować najgorszy film, a leniwy trening zamienić w eksplozję mocy. Sprawdź, które słuchawki sportowe warto zabrać ze sklepu do gymu.

Przejdź do artykułu
    przez ~Kronikarz,
    2017-07-24 22:45:07

Sam nie mam stricte słuchawek sportowych tylko bezprzewodowe normalne. Lamax prime o ile mnie pamięć nie myli, nadają się do biegania lepiej niż nie jedne pro sportowe słuchawki. Nigdy mi nie wypadły z ucha a też nie są jakieś specjalnie ciężkie :) Mowa oczywiście o modelach których nie zaczepia się za ucho

przez ~Paweł,
    2017-08-15 22:15:57

A ja przestrzegam przed słuchawkami Jabra Sport Coach! Egzemplarz kupiłem w marcu i w lipcu padło ładowanie. Duży plus taki, że serwis bez gadania wymienił wadliwy egzemplarz na nowy. Niestety po miesiącu nowy egzemplarz również padł z tej samej przyczyny. Szkoda kasy.

przez ~ireneusz844,
    2017-12-03 18:56:29

Ja ze swoich słuchawek Xblitz Pure Sport jestem zadowolony, mają dobrej jakości dźwięk a bateria wystarcza na 9 godzin. Co dla mnie ważne wygodnie prowadzi się w nich rozmowę telefoniczną. Warto w nie zainwestować.

przez ~Ryszard,
    2017-12-14 18:09:06

Sony. Po 13 miesiącach się zepsuły. Gwarancja-12 miesięcy. 500 zł poszło.....

przez ~Ryszard,
    2017-12-14 18:25:05

Sony Walkman NW-WS413 Po 13 miesiącach padła podobno płyta główna... Gwarancja na 12 miesięcy. Gratuluję Sony wyciąganiu pieniędzy za szmelc.

przez ~Kukar,
    2018-01-21 12:17:46

lubie takie testy. rozwazalem zakup philipsa (action fit) ale w koncu padlo na troszke drozszy model od skullcandy (method) w wersji bezprzewodowej. ciekawa propozycja dla biegaczy, chcoiaz ja uzywam ich nie tylko na trening. caliek wygodnie prowadzi sie przez nie dluzsze rozmowy telefoniczne.

przez ~Darek,
    2018-02-25 21:26:25

A jaybird x3?

przez ~Kobik,
    2018-03-20 14:27:41

Brakuje tutaj moich słuchawek Trekz Titanium z Aftershokza z technologią przewodnictwa kostnego. Duża funkcjonalność, wygoda dla mnie jako człowieka aktywnego bardzo dobry wybór.

przez ~Kobik,
    2018-03-20 14:29:12

Brakuje tutaj moich słuchawek Trekz Titanium z Aftershokza z technologią przewodnictwa kostnego. Duża funkcjonalność, wygoda dla mnie jako człowieka aktywnego bardzo dobry wybór.

przez ~PabloP,
    2018-03-21 20:13:28

Od dłuższego czasu biegam w słuchawkach Method od Skullcandy. Nie mogę narzekać na nie, są wytrzymałe na pot, bardzo wygodne, nie wypadają z uszu. Ale najważniejsze to ich jakość dżwięku mnie zadowowala. Bieganie z nimi jest dużo przyjemniejsze. :)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij