REKLAMA

Forum - MH-Tech

Dyskusja do tematu: Skoda Szkoła Auto - odc. 4: eco, czyli taniej

Słyszałeś o ecodrivingu? To nic trudnego i naprawdę działa! Wystarczy, że zmienisz przyzwyczajenia za kółkiem, a stacje paliw będziesz odwiedzał zdecydowanie rzadziej. Zaoszczędzona kasa zawsze się przyda, choćby na karnet na siłownię.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2013-05-24 14:16:45

Słyszałeś o ecodrivingu? To nic trudnego i naprawdę działa! Wystarczy, że zmienisz przyzwyczajenia za kółkiem, a stacje paliw będziesz odwiedzał zdecydowanie rzadziej. Zaoszczędzona kasa zawsze się przyda, choćby na karnet na siłownię.

przez ~krajewski,
    2013-06-01 18:07:33

Artykuł skromny, ale zgodzę się z autorem,Stosuje ekodriving od momentu kiedy kupiłem Subaru Forester 2.0Turbo i w pierwszym miesiącu jeżdżenia spalił mi średnio 17l/100km. Przy ekodrivignu wychodzi 10l kiedyś zszedłem do 8.9 ale nie przekraczałem 100km/h.Co do gaszenia silnika nawet na krótkich postojach to niestety nie w turbo bo to skraca żywotność turbiny.Nowoczesne samochody natomiast mają automatyczny start/stop.

przez ~gatol,
    2014-05-09 14:06:18

Mój tata jest taksówkarzem w warszawie, korporacja Eco-car. Wyzywał na to, że musi mieć wcześniej szkolenie z eco-jazdy, a tutaj się okazuje, że wprowadził te zasady do jazdy własnym autem i rzeczywiście oszczędności są spore. Oczywiście to kwestia kierowcy, umiejętności, auta, ale oszczędności są. Tak samo musi jeździć w pracy.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA