[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Kariera

Dyskusja do tematu: Twój biznes: zakładanie firmy w 5 krokach

Ktoś powiedział, że jeśli masz pracę, która jest Twoją pasją, to nigdy nie będziesz czuł, że pracujesz. Skoro trochę już wiesz i umiesz, a do tego czujesz, że masz pomysł – załóż swoją firmę. MH zaprasza na biznesowy parkiet. Z nami nie pomylisz kroków. 

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Pola,
  2020-04-03 14:31:33

  W obecnych czasach istotne jest nie tylko samo założenie firmy, ale także prowadzenie jej w sposób sensowny. Mam na myśli głównie tworzenie przyjaznej atmosfery, jasnych zasad współpracy, przemyślanych działań marketingowym, nakierunkowanych np. na lokalizację naszej firmy. Przykładem dobrym jest http://www.reprotechnika.pl/, z której usług korzystam już ponad 2 lata. Mogłabym wybierać inne drukarnie, bliżej mnie, ale ostatecznie i tak ląduję tam, ze względu na szybką obsługę, fajną atmosferę i fakt, że pozwalaj...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~asik9,
  2020-04-19 20:30:52

  Może warto poszukać czegoś pasującego do Twojej osobowości, w czym byś się spełniał a dodatkowo lepiej zarabiał? Myślę, że warto zagłębić się w poznawanie siebie, poczytać książki na ten temat lub chociażby artykuły w Internecie. Dużo jest blogów o tematyce osobowości, ja się kiedyś natknąłem na przykład na ten: https://perso.in/blog/jak-lepiej-zarabiac/

 • avatar zgłoś
  przez ~wujaszek,
  2020-05-05 19:53:18

  zawsze można skorzystać z franczyzy. Znajomi poszli w pizzerię DaGrasso. Na pewno firma pomoże w załatwieniu formalności i rozwinąć biznes. A jest to znana marka więc przyciągnie ludzi i nie trzeba martwić się o odpowiednie rozreklamowanie.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij