[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Info

Pomysł na biznes
    przez ~Barto_96,
    2018-12-13 10:23:18

Witam, mam pomysł na biznes. Planuję otworzyć lodziarnię ;) potrzebuję jednakże jakiejś sprawdzonej rady co do tego jaki sprzęt chłodniczy wybrać, w sumie ma to być lodziarnio kawiarnia także trochę tego będę potrzebował. Na pewno jakieś dystrybutory do lodów i lady chłodnicze. Producentów jest dość sporo, więc ciężko się zdecydować. Myślałem o jednym, ale kolega wręcz mnie wyśmiał i polecił Bolarusa, wiece coś o nim?

przez ~Marko,
    2019-01-02 12:09:39

Bolarus dobra firma, inwestuj, powodzenia!

przez ~john,
    2019-02-15 12:18:22

Mam podobne wrażenia po współpracy z Bolarusem. Od początku do końca bardzo pozytywnie. I fajne jest to, że nawet jak nic nie będą mówić Ci te parametry to możesz liczyć na fachowe doradztwo.

przez ~Kamil,
    2019-03-05 10:25:17

Z ciekawości podpytałem znajomej bo prowadzi podobny biznes i faktycznie też bazuje na tych sprzętach. Z tego co widzę wiele osób [poleca tego Bolarusa. Będę miał to na uwadze jeśli kiedyś będę chciał otworzyć biznes w gastronimii.

przez ~boro,
    2019-03-06 10:27:33

W zasadzie nie musisz mieć biznesu w gastronomi, żeby mieć takie urządzenia chłodnicze. Ja mam dużą rodzinę i u mnie była taka lada w domu. To bardzo pojemny sprzęt i sprawdza się na co dzień. Nie pamiętam jaką mieliśmy, ale z 2 lata temu matula wymieniała na nową i coś mi świata, że chyba też Bolarusa.

przez ~Majeś,
    2019-05-06 06:50:34

Ciekawy pomysł. Co do Bolarusa to wiem, że to lider jeśli chodzi o tą branżę, Produkty na pewno najlepsze na rynku, śmiało możesz brać od nich.

przez ~Tomasz,
    2019-05-29 10:50:58

Widzę, że ktoś ma podobny pomysł do mnie. Też obecnie zastanawiałem się w jaki sprzęt najlepiej zainwestować. Dzięki za radę. Sprawdzę tego Bolarusa.

przez ~Wizo,
    2019-06-28 09:54:13

U mnie bolarus jest na okresie próbnym ale zdaje ten test

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij