[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Gadżety

Dyskusja do tematu: Telefon dla aktywnych – Sony Xperia M4 Aqua LTE
Przejdź do artykułu
    przez ~Michal_Badur,
    2017-03-07 11:13:21

Ja zawsze będę uważał że najlepsze są iphone. Używam takiego na codzień , często w sprawach służbowych bardzo ułatwia mi życie

przez ~Osesek,
    2017-03-20 09:59:20

Cześć , Szukam niedrogiego i eleganckiego etui na telefon . Wczoraj byłem w kilku sklepach , ale zostanę ceny trochę mnie przeraziły ... postanowiłem zatem , że poszukam jeszcze w internecie bo słyszałem , że czasami jest szansa znaleźć online coś w zdecydowanie lepszych cenach, dlatego proszę Was o pomoc w tej kwestii

przez ~Lisininho,
    2017-03-21 05:23:18

obczaj sobie tę stronkę stilgut Ja u nich nabywam sprzęt i jestem zadowolony, wiesz, niemiecka jakość i te sprawy

przez ~Osesek,
    2017-03-22 09:35:18

Rzeczywiście patrzę tak teraz na te produkty i naprawdę dobrze wyglądają , także dzięki za namiary . Jest też etui , które szukałem właśnie na ten telefon , także stary - jestem twoim dłużnikiem

przez ~lama1980,
    2018-02-22 11:51:53

Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że najlepsza była nokia 3310.

przez ~RedKarpet,
    2018-03-14 00:22:35

A jak wybieracie się nad wode to jakoś zabezpieczacie telefony? Ja właśnie utopiłem niedawno służbowego iphonea i średnio mam ochte utopic kolejnego. Podobno sa takie etui co można wrzucić telefon do środka, zamknąć i nic się z nim nie stanie.

przez ~konrad87,
    2018-11-07 11:50:17

Proste etui pod telefon z dokładnego modelu możesz kupić po prostu na... AliExpress. W gruncie rzeczy chyba najłatwiej. Proponowane zestawy gadżetów masz tu: http://s.click.aliexpress.com/e/sNBFJrt

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij