REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Większe mięśnie w 4 tygodnie

To esencja treningu siłowego. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze ćwiczenia na wszystkie mięśnie - dzięki nim zrobisz wielki krok ku świetnej sylwetce, bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy już jakiś czas trenujesz. Za miesiąc zaczniesz wyglądać jak Mr. MH!

Przejdź do artykułu
    przez ~czytacz,
    2009-12-16 14:38:59

A tutaj nic dla urozmaicenia nie mozna znalezc?

przez ~misiou,
    2009-12-16 14:49:38

\'Czytacz\' napisał(-a):A tutaj nic dla urozmaicenia nie mozna znalezc?Przerobione już dawno. Chodzi o to,czy nie można by było pójść delikatnie w stronę magazynów typu kif.Nie chcę,żeby mh stał się magazynem dla koksów,ale proponuję większą dbałość o czytelników z większym niż roczny staż treningowy.Opisy ćwiczeń typu 5-10-20,jakieś ciekawe połączenia superserii.. Kumaci wiedzą,"o co cho"

przez ~skibi,
    2009-12-16 16:52:05

\'Misiou\' napisał(-a):Przerobione już dawno. Chodzi o to,czy nie można by było pójść delikatnie w stronę magazynów typu kif.Nie chcę,żeby mh stał się magazynem dla koksów,ale proponuję większą dbałość o czytelników z większym niż roczny staż treningowy.Opisy ćwiczeń typu 5-10-20,jakieś ciekawe połączenia superserii.. Kumaci wiedzą,"o co cho" Dlaczego uwazasz że kif jest magazynem dla koksów??

przez ~misiou,
    2009-12-16 16:53:49

a gdzie to napisałem?

przez ~skibi,
    2009-12-16 16:59:54

\'Misiou\' napisał(-a):a gdzie to napisałem?tak zrozumiałem twoją wypowiedz. Najpierw piszesz o tym że MH powinno isć w strone KiF-u a potem piszesz ze nie chcesz jednak żeby stało sie magazynem dla koksówJeżeli zle zrozumiałem to przepraszam po prostu nie trawie ludzi posługujących sie stereotypami

przez ~misiou,
    2009-12-16 17:04:23

\'skibi\' napisał(-a):tak zrozumiałem twoją wypowiedz. Najpierw piszesz o tym że MH powinno isć w strone KiF-u a potem piszesz ze nie chcesz jednak żeby stało sie magazynem dla koksówJeżeli zle zrozumiałem to przepraszam po prostu nie trawie ludzi posługujących sie stereotypamiNo źle zrozumiałeś. a na trawienie polecam błonnik(do kupienia w każdej aptece),ewentualnie następnym razem podgotuj człowieka trochę dłużej,pod przykrywką,na małym ogniu

przez ~patero,
    2009-12-16 17:32:52

Z tym KiFem to może nie jest tak, że to czasopismo dla koksów, ale stylowo do MH mu dużo brakuje, popatrzcie chociażby na okładki....

przez ~skibi,
    2009-12-16 18:20:52

\'Patero\' napisał(-a):Z tym KiFem to może nie jest tak, że to czasopismo dla koksów, ale stylowo do MH mu dużo brakuje, popatrzcie chociażby na okładki....Faktem jest że graficznie odstaje sporo od MH ale juz co do tresci to jest to naprawde dobre pismo. Jedyny problem to to że pojawia się w nim ostatnio sporo artykułów sponsorowanych róznych firm.

przez ~temarx,
    2009-12-30 11:50:29

KiF to praktycznie same reklamy i jedna wielka promocja odżywek a co do treści to w całym magazynie trafią się maks. 3 ciekawe artykuły, które i tak nie wnoszą nic nowego. Faktycznie MH powinien troszkę podnieść poziom zaawansowania w programach treningowych można by nawet stworzyć oddzielne artykuły w jednym magazynie skierowane do różnych staży na siłowni.

przez ~maras86pl,
    2010-01-06 21:37:16

albo coś na kształt numeru specjalnego, jak pojawił się COACH, z zaznaczeniem, że to lektura dla tych, którzy juz dłuższy czas odwiedzają siłownię. Faktycznie teksty typu "sylwetka w 15 minut" itp to troche przesada, nikt kto ćwiczy i ma troszke chociażby pojęcia już, nie uwierzy w to, a "reputacja" magazynu spada tym samym

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA