REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Trening siłowy: ćwiczenia na uda - cz. 1

W "Atlasie ćwiczeń MH" czas pokazać, jak stworzyć solidne fundamenty dla całego ciała, czyli mocne nogi. Nie zaniedbuj ich, jeśli zależy Ci na zbudowaniu harmonijnie umięśnionej sylwetki. Zaczniemy od tego, co widać od frontu: mięśnia czworogłowego uda. oto skuteczne ćwiczenia na uda.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-07-12 21:26:26

W "Atlasie ćwiczeń MH" czas pokazać, jak stworzyć solidne fundamenty dla całego ciała, czyli mocne nogi. Nie zaniedbuj ich, jeśli zależy Ci na zbudowaniu harmonijnie umięśnionej sylwetki. Zaczniemy od tego, co widać od frontu: mięśnia czworogłowego uda.http://www.menshealth.pl/fitness/Trening-s...-cz-1-3544.html

przez ~Ola28,
    2013-12-15 10:05:15

Wiecie może, czy trenowanie przez kobiety nóg np. przysiadami nie rozbudowuje ich za bardzo? Spotkałam się z taką opinią, a wolałabym mieć smukłe i ładnie wyrzeźbione uda niż rozbudowane.

przez ~LilPeneros,
    2014-03-25 21:18:43

Zobacz czy zawodniczki bikini fitness mają mocno rozbudowane uda.Nie ? No właśnie.

przez ~francois,
    2014-03-25 21:44:46

Nie? Na siłownię uczęszczam z ubiegłoroczną finalistką zawodów (kategorii i miejsca zawodów nie pamiętam). Ćwiczę regularnie nogi, ale moje uda przy jej udach wyglądają słabo. Tyłek też ma niezły.

przez ~LilPeneros,
    2014-03-26 08:36:49

Ale nie mają przecież one tak rozbudowanych ud jak tzw. kulturystki (w ogóle kulturystyka kobiet to dla mnie jakieś nieporozumienie). Chodzi o to, że zawodniczki bikini fitness wciąż wyglądają kobieco - w przeciwieństwie do wyżej wspomnianych kulturystek.

przez ~leni06,
    2014-03-26 16:01:11

A dla mnie kulturyści to wcale nie większe porozumienie :p Ale każdy ma inną pasję i nie neguję tego (choć nie rozumiem).

przez ~LilPeneros,
    2014-03-26 19:12:01

Kulturystyka, to nie tylko kulturystyka ekstremalna. Osobiście bardziej podoba mi się sylwetka Steve\'a Reeves\'a niż obecnych Mr. Olympia.

przez ~leni06,
    2014-03-27 01:28:48

Kulturystyka, to nie tylko kulturystyka ekstremalna. Osobiście bardziej podoba mi się sylwetka Steve\'a Reeves\'a niż obecnych Mr. Olympia.No tak, w zupełności się zgadzam :)

przez ~Typpek,
    2017-01-02 23:35:37

"Prostowanie nóg na maszynie " to ćwiczenie jest niezdrowe. proszę go więcej nie wykonywać. poczytajcie o tym...

przez ~olo,
    2017-03-11 13:43:51

Do ćwiczeń chciałabym wykorzystać gumy tego typu będą odpowiednie do tych ćwiczeń to są jakieś 3 opory i jaki powinnam dobrać? Czym się sugerować przy zakupie takich gum? http://www.sklep-seniora.pl/pl/c/Tasmy-rehabilitacyjne/27

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA