REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Trening marines: semper fit

To, czego uczą się podczas szkolenia żołnierze marines, im ma ratować życie na polu bitwy, a Tobie pomoże zbudować ciało tak silne, wytrzymałe i sprawne, jak zawsze chciałeś. Poznaj tajniki nowego planu treningowego tych elitarnych jednostek.

Przejdź do artykułu
    przez ~hustla,
    2011-06-27 15:09:57

krisio14: Wojsko to nie 24h ćwiczeń, manewrów itp. Tam się dba o jednostkę, dociska się ją tylko do granic a potem odpuszcza by nie zniszczyć człowieka. Jak jednostak jest elitarna to maja zdrowo prowadzoną dietę, treningi i ćwiczenia pokrywają się tak by człowiek mugłodpocząc i zregenerować się, prócz momentó gdy sprawdza sie jego granice i hartuje.

przez ~eugeniusz1982,
    2011-06-27 16:02:24

Panowie to jest typowy trening CROSSFIT w Polsce to dopiero zaczyna raczkować i jest tylko pare klubów co zaczyna to wprowadzać! Jestem z Wrocławia zaczeliśmy to trenować w jednym z klubów od lutego tego roku i powiem wam,że efekty są piorunujące.Jest jedno ale trzeba naprawdę chcieć bo trening jest ciężki i nie każdemu to podejdzie!!!

przez ~krisio14,
    2011-06-27 23:06:20

Grabek mogłbys opisac co wy u siebie robicie jak to u was wyglada

przez ~huzare,
    2011-06-28 11:34:49

Powiem tak, spróbowałem ze względu na to,że przygotowuję sie do służby w armi.Pierwsze wrażenie, wydawało mi się,że tetreningi mają sie nijak do siłowni, otóż nie.. po pierwszych 4 tygodniach odczułem wiekszą siłe,dokładnie ciało nabrało atletycznego wyglądu od nóg dosłownie po szyje, ze wzgledu na zróznicowanie cwiczen + te swietne sprinty po 1 tygodniu.Dorzuciłem troche brzuszków,rozciąganie i oczywiscie bieg 2-3 km 2 razy w tygodniu. POLECAM! jedyny plan treningowy,kóry zaspokoił wszystkie moje mięśnie,do...więcej

przez ~romanowicz,
    2012-01-27 21:12:07

Niestety Crossfit to trening bez programu, a tu jest program.

przez ~krystek2344,
    2012-03-25 21:56:23

cześć mam takie pytanie co do tych skoków obunóż i sprintów interwałowych. Na czym polegają te skoki ? mam skoczyć 3 razy do przodu o obliczyć średnią skoku ? tak przynajmniej zrozumiałem. I jeszcze do tego sprintu...jest to suma czasów z 6 50-metrowych biegów...na czym to polega mam przebiec 50 metrów zawrócić jeszcze raz czy jak dobiegnę robię jakieś ćwiczenie i znowu biegnę ? Proszę o pomoc

przez ~detoks,
    2012-03-25 22:34:19

\'krystek2344\' napisał(-a):cześć mam takie pytanie co do tych skoków obunóż i sprintów interwałowych. Na czym polegają te skoki ? mam skoczyć 3 razy do przodu o obliczyć średnią skoku ? tak przynajmniej zrozumiałem. I jeszcze do tego sprintu...jest to suma czasów z 6 50-metrowych biegów...na czym to polega mam przebiec 50 metrów zawrócić jeszcze raz czy jak dobiegnę robię jakieś ćwiczenie i znowu biegnę ? Proszę o pomoc Jest napisane:Skoki obunóż z miejsca w przód (średnia odległość z 3 skoków)Sprinty interwało...więcej

przez ~mr.snooker,
    2013-02-20 20:11:11

Unoszenie nóg w zwisie (maksymalna liczba powtórzeńw 1 minutę)nie mam pojęcia jak to zrobić proszę o dokładne instrukcje :lol:jak robić te powtórzenia?PROSZĘ O POMOC !

przez ~jsph,
    2013-11-05 20:14:38

Witam,Zamierzam od przyszłego tygodnia rozpocząc ten trening, ale mam troche wątpliwości.Dotychczas robiłem trening funkcyjny w oparciu o porady z kilku artykułów z MH, wiec niekltóre z tych ćwiczeń nie są mi obceDoszedłem do 5ćwiczeń w superserii, których robiłem cztery w ciągu treningu, plus dodatkowo 2-3 ćwiczenia na brzuch w ilości4x12 podciągnieć nóg w zwisie, 4x15 brzuszków lub 4x20 rowerków, do tego 4 serie ćwiczen na mięśnie skośne. Nie wiem czy nie za dużo tego robiłem, ale generalnie nie czułem sie po ...więcej

przez ~BubleChrome,
    2014-07-14 14:17:11

Mam do was pytanie: Czy można by było zamiast biegów sprinterskich zastąpić je skakanką? Jak jest to możliwe to po ile powtórzeń?

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA