REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Trening Spartakusa: więcej mięśni, lepsza rzeźba

Trening Andy'ego Whitfielda, odtwórcy głównej roli w serialu "Spartakus: krew i piasek", trwa mniej niż 45 minut, a pozwala schudnąć i zbudować mięśnie w imponującym tempie. Oto 10 ćwiczeń z hantlami, którym będziesz zawdzięczał swoją nową, szczupłą i umięśnioną sylwetkę.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2010-10-23 19:33:07

Trening Andy'ego Whitfielda, odtwórcy głównej roli w serialu "Spartakus: krew i piasek", trwa mniej niż 45 minut, a spala tłuszcz i buduje mięśnie w imponującym tempie. Oto 10 ćwiczeń, którym będziesz zawdzięczał swoją nową, szczupłą i atletyczną sylwetkę.

przez ~szczychu,
    2010-10-23 20:55:07

Czy ten trening dorównuje klasycznemu FBW bądź SPLITowi przy budowaniu masy?

przez ~darkpoint,
    2010-10-23 22:45:09

Tak jak jest napisane - jest to trening na rzeźbę, ale dlaczego nie miałby być na masę? W końcu opiera się na podobnych zasadach co FBW (tylko mniej serii oczywiście). Ten trening to zwykły kompleks wg. mnie - daje w kość, ale osobiście na masę bym go nie wybrał. Najlepiej sprawdzić na sobie Pozdrawiam.

przez ~bernardhopkins,
    2010-10-24 00:49:17

nie probowalem tego treningu ale mysle ze jego dzialanie jest podobne jak w przypadku treningu 300 czyli krotko i mocno.typowa rzezba i budowa kondycji.jezeli ktos ma pare kg za duzo to taki trening to kapitalna sprawa,tak mi sie wydaje ale jezeli sie myle to mnie poprawcie

przez ~since1775,
    2010-10-24 11:12:46

Zgadza się, ja wczoraj go wykonałem. Trwa około 40min. i jest zabójczy. Polecam go nie jako typowy trening, ale bardziej jako "odskocznie" od tygodniowego planu.

przez ~arczinho17,
    2010-10-24 11:38:56

Pod tym linkiem jest muzyka do treningu (i gość odlicza czas i przerwy)

przez ~sk1612,
    2010-10-24 12:40:34

Mam kilka pytań do niniejszego artykułu :- Czy ten trening będzie dobry dla początkującego - na dobry początek [jako pierwszy plan]?- Czy plan z listopadowego MH wg schematu opisanego w artykule jest kompletny, obejmuje wszystkie partie mięśniowe?- Czy jest dobry dla osoby mającej już 40lat, chcącej zacząć ćwiczyć aby poprawić siłę, ogólną sprawność, zrzucić parę kilo..?Pozdrawiam SJK

przez ~since1775,
    2010-10-24 13:51:03

Po pierwsze chciałbym podziękować arczinhowi za link! Przed godziną wykonałem trening z komendami z soundtrack'a i w ostatnich ćwiczeniach trzeciej serii dosłownie padłem na twarz!*sjk- Uważam, że nie będzie najlepszym rozwiązaniem dla początkującego. Jest strasznie wymagający, chyba że zmodyfikujesz go pod siebie, tzn. wydłużysz przerwy i zamiast 60s. serii, będziesz wykonywał 15-20 powtórzeń.- Jest kompletny. Myślę, iż nie trzeba ćwiczyć wg. schematów nogi-klatka-plecy-barki-biceps-triceps-łydki-br...więcej

przez ~sk1612,
    2010-10-24 19:40:00

\'Artur\' napisał(-a):Po pierwsze chciałbym podziękować arczinhowi za link! Przed godziną wykonałem trening z komendami z soundtrack'a i w ostatnich ćwiczeniach trzeciej serii dosłownie padłem na twarz!*sjk- Uważam, że nie będzie najlepszym rozwiązaniem dla początkującego. Jest strasznie wymagający, chyba że zmodyfikujesz go pod siebie, tzn. wydłużysz przerwy i zamiast 60s. serii, będziesz wykonywał 15-20 powtórzeń.- Jest kompletny. Myślę, iż nie trzeba ćwiczyć wg. schematów nogi-klatka-plecy-barki-b...więcej

przez ~since1775,
    2010-10-24 20:33:31

Wg. mnie ciekawym treningiem siłowym domatora jest ten: .Do tego dołożyłbym ćwiczenia choćby z treningu Spartakusa. Ekspadner używaj najlepiej na koniec trenigu, żeby intentyswnie porozciągać mięśnie. : )

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 11
STRONA 1 z 11
REKLAMA