[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Rwanie i podrzut: trening idealny

Siła i mięśnie strongmana, wyskok koszykarza, gibkość gimnastyka i metabolizm kolarza. Oto najważniejsze z zalet treningu... podnoszenia ciężarów. Zaskoczony? Zobacz, ile zyskasz, wykonując ćwiczenia ciężarowców. Różnicę zauważysz już po kilku treningach.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2010-10-19 17:42:48

Ćwiczenia ciężarowców nie mają sobie równych, jeśli chodzi o trening siłowy, który oprócz nieprzeciętnej siły i muskulatury doda Ci jednocześnie szybkości, dynamiki, gibkości i sprawności ogólnej. Różnicę zauważysz już po kilku treningach.

przez ~bijuu,
    2010-10-19 20:58:42

Dzisiaj na treningu tak z ciekawości zrobiłem sobie zamiast martwego dla odmiany podrzut . Założyłem sobie 60kg myslałem że dam radę ...dałem radę ale z cieżarem o połowę mniejszym ^^ Tak czy owak chyba dołożę to ćwiczenie na stałe do mojego rozkładu treningowego .

przez ~niebieskilukasz,
    2011-04-27 17:20:18

60kg to dużo/mało? bo własnie tyle podrzucam, a nie mam porównania u kumpli bo nikt tego nie robi. oczywiście nie mając idealnej techniki - wtedy podrzucał bym wiecej .ile wy podrzucacie?- sory że odświerzam stary art ale nie chce zaśmiecać forum nowym tematem

przez ~shyguy,
    2011-04-27 19:15:05

\'łukasz\' napisał(-a):60kg to dużo/mało? bo własnie tyle podrzucam, a nie mam porównania u kumpli bo nikt tego nie robi. oczywiście nie mając idealnej techniki - wtedy podrzucał bym wiecej .ile wy podrzucacie?- sory że odświerzam stary art ale nie chce zaśmiecać forum nowym tematemDobrze, że odświeżasz temat zamiast zakładać nowy. Nie będzie wiekszego bałaganu.Co do tematu to ja powiem że wykonywałem kiedys podrzut(a raczej zarzut) z wyciskaniem. Ćwiczenie aktywuje sporo mięśni. A co do określenia czy 60 kg to ...więcej

przez ~hustla,
    2011-04-27 20:02:21

łukasz: Mam staż 4 lata, waże ok 85kg podrzut z wyciskaniem robiłem 110kg. 60kg mojim zdaniem to dobry wynik przy wadze 50kg ze stażem 1,5 roku.

przez ~LilPeneros,
    2011-12-29 20:27:05

Bardzo dobry artykuł MH Ja pomimo wszystko jednak twierdzę, że jak komuś zależy na sile, to zamiast wykonywać te ćwiczenia z artykułu najlepiej zapisać się do klubu dla dwóboistów i tam trenować dwóbuj siłowy.Dzięki temu bardzo szybko nauczymy się techniki, a takie ćwiczenia jak rwanie, podrzut, czy zarzut siłowy spowodują, że nasza siła wzrośnie niepomiernie.

przez ~Marcin,
    2019-02-10 14:49:25

Ktoś kto pisał ten artykuł bredzi i nie zna podstaw technicznych tego sportu. Wyciskanie w podrzucie, a prawie cała trudność techniczna polega na prawidłowym wykonaniu fazy zatrzymania? To może już lepiej nic nie pisać. Chciałbym zobaczyć kogoś kto wyciska powyżej 250 kg nawet przy masie własnej 109+, rany! No i trudno powiedzieć o zawodnikach wyższych klas wagowych że: W dodatku ciężarowcy mają bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej, często na poziomie 5%. Na tym poziomie to kulturyści na scenie, a nie ciężarowcy.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij