REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Równaj do wzorca!

Nie musisz mieć superkomputera, żeby obliczyć proporcje swoich mięśni i osiągnąć wzorcowe wymiary. Poznaj swój organizm i w razie potrzeby zastosuj plan treningowy mistrza fitness Darka Brzezińskiego, by sylwetką zbliżyć się do ideału.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-05-07 19:50:07

Nie musisz mieć super komputera, żeby obliczyć proporcje swoich mięśni i osiągnąć wzorcowe wymiary. Poznaj swój organizm i w razie potrzeby zastosuj trening mistrza fitness Darka Brzezińskiego, by sylwetką zbliżyć się do ideału.http://www.menshealth.pl/fitness/Rownaj-do-wzorca-3455.html

przez ~bobas,
    2009-05-07 20:29:37

Bardzo fajny artykul dowiedzialem sie z niego wiele ciekawych rzeczy Ale najbardziej zastanawia mnie czy jak jeden biceps jest wiekszy od drugiego o pol centymetra czy to jest juz duza roznica, ktos z forumowiczow moze wie cos wiecej na ten temat?

przez ~adder,
    2009-05-07 20:36:22

ja tez mam prawy biceps około pół cm większy i wydaje mi się ze to ze względu na to ze jestem praworęczny. nie widać tego za bardzo więc chyba nie ma co panikować

przez ~czytacz,
    2009-05-07 20:37:36

IMHO nie ma w ogole o czym mowic przy takiej niewielkiej roznicy. Gdybys mial taka dysproporcje w obwodzie bicepsa, jak np. Rafael Nadal, to dopiero wtedy mialbys powod do zmartwien

przez ~bobas,
    2009-05-07 20:41:35

Zgadza sie dysproporcja jest od tego ze jest sie prawo albo leworecznym bo wtedy jedna reke uzywa sie czesciej u mnie jeszcze sie poglebila bo duzo w ping ponga gram ale probuje takze grac lewa Kiedys mialem tez bardziej nierowno ulozone zarysy 6 paka (tylko zarysy ) ale teraz sa na prawie tej samej wysokosci bo po cwiczeniach korekcyjnych jestem bardziej prosty i nie mam tez jednego barka polozonego wyzejoczywiscie nie bylem jakims krzywusem byla to tylko lekka skolioza

przez ~codename47,
    2009-05-07 21:26:50

Mam pytanie, czym zastąpić sciąganie drążka? Podciąganiem NA drążku? Bo w domu raczej nie dysponuje zadnymi maszynami...

przez ~szwircu,
    2009-05-07 21:55:50

CYTAT(Chuck @ May 7 2009, 20:19 PM) Mam pytanie, czym zastąpić sciąganie drążka? Podciąganiem NA drążku? Bo w domu raczej nie dysponuje zadnymi maszynami...dokładnie tak jak piszesz - szerokie/wąskie trzymanie - najlepiej łączyć z różnymi rodzajami chwytu , plus ewentualnie wszelkiego typu wiosłowania w opadzie tułowia - sztangą, sztangielką

przez ~codename47,
    2009-05-07 22:38:05

Ok, dzięki bardzo, ale wtedy będę musiał raczej zmiejszyć albo ilość serii albo ilość powtórzeń. Nie zrobie tylu. :]

przez ~SoltyS,
    2009-05-07 22:51:48

Pomierzyłem się dokładnie i muszę stwierdzić,że jak zwiększę obwód ramienia o 1cm to będę mógł powiedzieć,że mam ,,idealne proporcje'' Swoją drogą to niezły artykuł

przez ~codename47,
    2009-05-07 22:58:16

A te rozpiętki to robić z dużym obciążeniem?

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA