REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Podciąganie na drążku dla każdego!

Podciąganie to ćwiczenie budujące całą górę: szerokie plecy i potężne ramiona. Oto sposób, by opanować je do perfekcji, niezależnie od poziomu, z którego startujesz. Ten trening sprawi, że Twoje plecy przybiorą kształt litery V, a ramiona wypełnią rękawki koszulki.

Przejdź do artykułu
    przez ~Irena,
    2018-03-23 15:26:24

https://benchk.com/sklep-shop/porecze-drazki/porecze-do-cwiczen-drazek-gimnastyczny-d8-czarny/

przez ~adamm,
    2019-01-08 13:31:43

Opłacało się kupic trochę sprzętu od K Sport, na ich stronie k-sport.com.pl są opisy poszczególnych produktów. Na pewno mogę polecić ich poręcze z wygodnym tapicerowanym oparciem i też worki treningowe mają w wyższej jakości od Bushido, jakość sama w sobie, worek jest zupełnie niewzruszony na moje ciosy :P

przez ~Romek,
    2020-03-22 12:11:37

Podciągam się na drążku codziennie. Nie trenuje jakoś systematycznie. Po prostu dbam o dobrą sprawność fizyczną. A przy podciąganiu wiem, że plecy same się robią. No i mogę ćwiczyć bez wychodzenia z domu.

przez ~gustaw,
    2020-03-24 07:28:31

Dla początkujących podciąganie na drążku będzie przeprawą przez mękę. Ale za to jaką satysfakcjonującą! Pamiętam swoje początki 5 podciągnięć! Śmiech na sali. A teraz 60 i czuje tę moc w ramionach! Wytrwałości życzę, bo wiem, że się przyda ;)

przez ~dominik991,
    2020-03-26 10:40:50

Podciąganie na drążku daje niezłą parę w łapach. A do tego pięknie rzeźbi plecy. Jest to wymagające ćwiczenie ale warto.

przez ~edwin,
    2020-03-30 07:27:28

Dopiero rozpoczynam pracę nad własnym ciałem. Szczerze mówiąc podciąganie na drążku kojarzy mi się z wfem w szkole, gdzie każdy z chłopaków chciał się popisać i podciągnąć przynajmniej te 10 razy. Ale skoro to ćwiczenie rzeźbi plecy to może warto spróbować.

przez ~bobby,
    2020-03-31 07:50:35

Podciąganie na drążku zostało wyparte przez maszyny. Niestety coraz więcej osób rozpoczynających pracę nad własnym ciałem zupełnie pomija to wspaniałe ćwiczenie. Jako trener personalny polecam zgłębić temat i zamontować drążek w mieszkaniu.

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4
STRONA 4 z 4
REKLAMA