REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Podciąganie na drążku dla każdego!

Podciąganie to ćwiczenie budujące całą górę: szerokie plecy i potężne ramiona. Oto sposób, by opanować je do perfekcji, niezależnie od poziomu, z którego startujesz. Ten trening sprawi, że Twoje plecy przybiorą kształt litery V, a ramiona wypełnią rękawki koszulki.

Przejdź do artykułu
    przez ~Adam1990,
    2015-07-06 22:32:42

Ja zaczynałem na wyciągu (tak to się chyba nazywa) w Saturn fitness na Targówku. Najpierw znalazłem taki ciężar bym mógł zrobić 20 powtórzeń na pierwsza serię i tak aż na koniec ledwo robiłem 5 powtórzeń na serię następnie chwila przerwy a potem drop od trzykrotnie większego ciężaru niż zwykłe serie. To były tylko moje początki i pomogło ale możecie wziąć sesję z prywatnym trenerem a on na pewno pomoże wam osiągnąć pożądane efekty znacznie szybciej.

przez ~Leif,
    2015-07-07 07:41:51

Ja zaczynałem na wyciągu (tak to się chyba nazywa) w Saturn fitness na Targówku. A może zacząłbyś kończyć z kryptoreklamą?  Ja zaczynałem na wyciągu Kijowo i nieskutecznie zaczynałeś (o ile w ogóle zaczynałeś, coś poza reklamą). Gdybyś zaczynał od drążka, to szybciej byś nabrał siły do podciągania na drążku.  ale możecie wziąć sesję z prywatnym trenerem a on na pewno pomoże wam osiągnąć pożądane efekty znacznie szybciej. Śmiem wątpić.

przez ~LilPeneros,
    2015-07-07 10:48:20

ale możecie wziąć sesję z prywatnym trenerem a on na pewno pomoże wam osiągnąć pożądane efekty znacznie szybciej. Teoretycznie to prawda, bo aby ćwiczenie w gymie było efektywne i przynosiło możliwie jak największe efekty w stosunkowo krótkim czasie, to ćwiczenia muszą być wykonywane prawidłowo, a trener personalny może kogoś już w ciągu kilku sesji nauczyć prawidłowej techniki ćwiczeń.Z tym, że jest jeden problem - jak znaleźć dobrego trenera personalnego, bo w ciągu ostatnich lat na skutek rozwoju branży...więcej

przez ~Pokrzywa1214,
    2016-05-11 21:58:30

Moim problemem była ogromna ilość błędów jakie robiłem podczas treningu nie tylko podciągania ale przy wszystkich ćwiczeniach ale właśnie w Saturn Fitness na Targówku podczas treningu podciągania podszedł do mnie trener i powiedział co źle robię i dał mi kilka wskazówek jak się podciągać żeby były efekty no i faktycznie pomogło dlatego warto wykupić sobie chociaż kilka sesji z trenerem to nauczycie się trenować.

przez ~jokajoka,
    2017-04-23 16:43:40

No nareszcie jakiś wgląd do komentarzy. Po zmianie szaty graficznej forum umarło a było całkiem ciekawe. Kajzen jest ok ale i tak lepsze zawsze będzie wrogiem dobrego.

przez ~martinn,
    2017-04-26 13:47:51

W sklepie K Sport mają profesjonalne sprzęty za niewygórowane pieniądze, u nich poszukaj. Na stronie k-sport.com.pl można zamawiać. Ja najbardziej jestem zadowolony z ich drążka. Solidny, stabilny, bezpieczny, łatwo było mi to wszystko przytwierdzić do ściany. Poza tym jak dla mnie to nie ma lepszych ćwiczeń jak te z ciężarem własnego ciała.

przez ~Kamil,
    2017-06-02 01:21:06

No spoko wszystko oparte o.. maszyny... a co ze streetworkout ? na stronie podciaganie.pl jes program, tyle że wg mnie wadliwy... gdzieś w połowie programu jest drastyczne zmniejszenie ilości powtórzeń, może ktoś mi powie jak to ma zadziałać skoro mięśnie dostają a niskie bodźce (niska ilość powtórzeń tempo to samo) żeby się rozwijać. Niestety na tej stronie nie ma żadnego forum czy kontaktu więc lipa w Ch... Może ktoś wypowie na ten temat...

przez ~Kamil,
    2017-06-02 01:21:42

No spoko wszystko oparte o.. maszyny... a co ze streetworkout ? na stronie podciaganie.pl jes program, tyle że wg mnie wadliwy... gdzieś w połowie programu jest drastyczne zmniejszenie ilości powtórzeń, może ktoś mi powie jak to ma zadziałać skoro mięśnie dostają a niskie bodźce (niska ilość powtórzeń tempo to samo) żeby się rozwijać. Niestety na tej stronie nie ma żadnego forum czy kontaktu więc lipa w Ch... Może ktoś wypowie na ten temat...

przez ~Ja i drążek,
    2017-06-02 01:22:55

przez ~pakerek,
    2018-01-23 11:27:42

Jesli ktos jest zainteresowany to w k-sport.com.pl można bardziej podstawowe drążki znaleźć i bardziej zaawansowane. Ja kupowałem ostatnio u nich poręcz stacjonarną i się sprawdza, stabilna, wygodna, dobrze znosi obciążenia.

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4
STRONA 3 z 4
REKLAMA