REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Najszybszy sposób na mięśnie brzucha

Ten prosty zestaw ćwiczeń na brzuch dla mężczyzn zajmie Ci tylko 20 minut trzy razy w tygodniu. Wykonuj go regularnie, nie zapominając od odpowiedniej diecie i odrobinie cardio, a już za parę miesięcy zbudujesz swój prywatny ABS. Czas na trening na mięśnie brzucha.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-12-31 15:33:35

Ten prosty trening mięśni brzucha zajmie Ci tylko 20 minut trzy razy w tygodniu. Wykonuj go regularnie, a już za 8 tygodni przekonasz się, że wyrzeźbienie sześciopaka nie wymaga nadludzkich wysiłków. Spróbujesz, czy wolisz dalej dźwigać oponkę na brzuchu?http://www.menshealth.pl/fitness/Najszybsz...zucha-3768.html

przez ~przklty,
    2010-01-02 02:51:39

Cze, po ile powtórzeń każdego ćwiczenia trzeba wykonać?

przez ~patero,
    2010-01-02 10:33:02

CYTAT(swimer @ Jan 2 2010, 3:44 AM) Cze, po ile powtórzeń każdego ćwiczenia trzeba wykonać? To raczej zależy od tego ile już ćwiczysz i jakie masz warunki, bo wiesz dla jednego 30 powtórzeń to rozgrzewka, a dla drugiego to totalny przepał mięśni.

przez ~czytacz,
    2010-01-02 11:55:10

Moim zdaniem, kazde cwiczenie do oporu, az miesnie pieka tak bardzo, ze juz kolejnego powtorzenia nie sposob zrobic.

przez ~pagier,
    2010-01-02 16:09:28

...kiedyś słyszałem, dobry tekst, że najlepsze ćwiczenia na brzuch to są te, które wykonujesz ;]

przez ~patero,
    2010-01-02 23:52:11

CYTAT(Czytacz @ Jan 2 2010, 12:48 PM) Moim zdaniem, kazde cwiczenie do oporu, az miesnie pieka tak bardzo, ze juz kolejnego powtorzenia nie sposob zrobic.Nie zgodzę się. Czytam, że mięśnie brzucha to jedyna grupa mięśni, których nie wolno "przepalić". Mają one wtedy bardzo duże problemy z regeneracją i mogą nawet do 2 tygodni nie rozwijać się.

przez ~czytacz,
    2010-01-03 00:14:31

Skad ta informacja?

przez ~patero,
    2010-01-03 09:31:04

CYTAT(Czytacz @ Jan 3 2010, 1:07 AM) Skad ta informacja?O tej regeneracji mięśni brzucha czytałem bodaj nawet w jakimś MH lub jakimś serwisie. Jeśli tylko znajdę ten artykuł to wrzucę jakiś namiar na niego.

przez ~jsph,
    2010-01-08 15:34:02

wy tu gadu gadu a faktycznie przydałby się w tym artukule jakiś plan dla początkujących, srednio zaawansowanych i tak dalej...Mam pytanieCzy po treningu na siłowni, takim powiedzmy godzinnym, który zazwyczaj zakonczony jest ćwiczeniami rozciągającymi mam robic te interwały, czy sobie rozciąganie mieśni odpuścić i zrobić je dopoiero po zakończeniu całego cyklu na mieśnie brzuchaInna sprawa ze do tej pory robiłem trening tego Owena McKibbina i zastanawiam sie który byłby lepszy

przez ~skibi,
    2010-01-08 17:49:37

CYTAT(Joseph @ Jan 8 2010, 16:27 PM) wy tu gadu gadu a faktycznie przydałby się w tym artukule jakiś plan dla początkujących, srednio zaawansowanych i tak dalej...Mam pytanieCzy po treningu na siłowni, takim powiedzmy godzinnym, który zazwyczaj zakonczony jest ćwiczeniami rozciągającymi mam robic te interwały, czy sobie rozciąganie mieśni odpuścić i zrobić je dopoiero po zakończeniu całego cyklu na mieśnie brzuchaInna sprawa ze do tej pory robiłem trening tego Owena McKibbina i zastanawiam sie który b...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA