[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Maska treningowa: czy to naprawdę działa?

Sprawdzamy, czy trening w masce imitującej warunki wysokogórskie na pewno ma sens.  

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2016-07-26 14:06:37

Sprawdzamy, czy trening w masce imitującej warunki wysokogórskie na pewno ma sens.<br /><br /><a href="/fitness/Maska-treningowa-czy-to-naprawde-dziala,8197,1"></a>

przez ~!,
    2016-09-05 20:04:49

rozwaliła mnie ocena \"poziom lansu\"

przez ~!,
    2016-09-05 20:05:50

h

przez ~kamo,
    2016-09-14 22:27:17

autentycznie pomaga. po 2-3tyg biegania z maską, po jej zdjęciu robisz interwałowe sprinty i nawet nie rusza Cię to...tak to działa. ogromny skok wydajnosci płuc.

przez ~Hata,
    2016-10-20 23:03:44

Z tego co mnie uczy doświadczenie a przede wszystkim kursy i 5 lat studiów na awf to wdech jest w fazie ekscentrycznej a wydech w koncentrycznej, wiec dla mbie artykuł ma rażący błąd

przez ~bartek,
    2016-10-30 00:41:57

Witam, ja z dość obszernym pytaniem. Biegam, głównie po lesie/parku, rzadko miasto. Dodatkowo odmawiam kontakt z siłownia (utrzymanie sylwetki, coś w rodzaju fit). Zastanawiam się nad kupnem maski żeby poprawić wydolność ale mam obawy, ponieważ 4 lata temu miałem rozpoznana odme oplucnowa prawego płuca i 2 razy była ona "pompowana". Od tamtego czasu nic się nie dzieje, bieganie, pływanie, ćwiczenia na siłowni itp nie sprawiają mi problemów ale dziewczyna boi się o moje płuca, gdyż taka maska w jakimś stopniu je obciąża. Możecie na to jakoś odpowiedzieć? Czy obrazu iść do pulmonologa?

przez ~vadinux,
    2016-10-30 11:01:23

Działa ta na pewno:) http://malalodowka.pl

przez ~gość,
    2017-01-11 20:18:28

Witam Mam pytanie, czy metoda profesora Buteyko , również sprawdza się przy użyciu treningowej maski? Pozdrawiam

przez ~Rob,
    2017-01-21 07:35:36

Kupiłem ta maskę bo szukałem nowych wyzwań . Miałem bardzo dobre kardio , wydolność , szybkość ... , ale szukałem czegoś więcej . Trener z muay Thai z Renzo Gracie Fight Academy powiedział , ze nie warto jej kupować ponieważ gdyby była taka cudowna to wszyscy fighterzy by ja mieli w końcu ich na nią stać . Cóż postanowiłem sprawdzić sam . Przyznam mu racje . Może i ogranicza dostęp tlenu ale tym samym trzeba wytężyć płuca i przeponę zeby nabrać powietrza i sie go pozbyć . Co powoduje zwiększenie mięśni , a zmn...więcej

przez ~Rob,
    2017-01-21 07:41:38

Kupiłem ta maskę bo szukałem nowych wyzwań . Miałem bardzo dobre kardio , wydolność , szybkość ... , ale szukałem czegoś więcej . Trener z muay Thai z Renzo Gracie Fight Academy powiedział , ze nie warto jej kupować ponieważ gdyby była taka cudowna to wszyscy fighterzy by ja mieli w końcu ich na nią stać . Cóż postanowiłem sprawdzić sam . Przyznam mu racje . Może i ogranicza dostęp tlenu ale tym samym trzeba wytężyć płuca i przeponę zeby nabrać powietrza i sie go pozbyć . Co powoduje zwiększenie mięśni , a zmn...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij