REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Jak bieganie poprawia nastrój

Od lat wiemy, że za tzw. euforię biegacza odpowiadają endorfiny. Dziś wiadomo już, że udział w tym ma także układ kannabinoidowy. 

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2016-08-24 10:15:44

Od lat wiemy, że za tzw. euforię biegacza odpowiadają endorfiny. Dziś wiadomo już, że udział w tym ma także układ kannabinoidowy.<br /><br /><a href="/fitness/Jak-bieganie-poprawia-nastroj,8349,1"></a>

przez ~deryt22,
    2016-09-30 19:16:04

A ja mam takie pytanie. Nie wiem czy odpuścić bieganie. Mianowicie po każdym nawet krótkim bieganiu czuję ogromny ból w stawach. Czy odpuscić czy może kupić jakieś suplementy? W necie czytam że ludzie chwalą np. to http://niezniszczalnestawy.pl/4flex-cena-opinie-sklad-ulotka-przeciwwskazania/ , ale nie wiem co tak naprawdę o tym sądzić. Może ktoś z Was doradzi?

przez ~Rob311,
    2016-10-09 19:01:03

Ja mam dla ciebie dobrą radę odpuśc sobie to politykowanie poprzez udawanie głupiego na forach i wspieranie sprzedaży odżywek które gówno dają .

przez ~Rob311,
    2016-10-09 19:02:27

Ja mam dla ciebie dobrą radę odpuśc sobie to politykowanie poprzez udawanie głupiego na forach i wspieranie sprzedaży odżywek które gówno dają .

przez ~paulincia1409,
    2017-01-05 17:58:31

Cześć. Bardzo proszę o ponowne uzupełnienie poniższej ankiety dotyczącej spożywania napojów energetyzujących i izotonicznych. We wcześniej wersji zauważyłam kilka brakujących pytań oraz błędów w odpowiedziach. Dlatego podkreślam, że ankieta jest przeznaczona tylko dla tych osób, które spożywają lub spożywały te napoje. Odpowiedzi są anonimowe. Posłużą mi do napisania pracy magisterskiej, więc nie ma czego się obawiać. Z góry dziękuję za poświęcony czas  www.wbadanie.pl/ankieta/274301391/

przez ~Jaaacek,
    2017-01-10 12:57:45

Nigdy nie zastanawiałem się nad tym, czy bieganie poprawia nastrój ... Jeżeli tak jest to super :) będę jeszcze częściej biegać

przez ~Osesek,
    2017-03-09 16:54:05

Generalnie to chyba wszystkie ćwiczenia poprawiają nastrój bo w czasie ćwiczeń wydzielają się endorfiny i nasze samopoczucie polepsza się no i jesteśmy bardziej nastawieni do życia

przez ~Karoool900,
    2017-05-17 15:53:01

Każda aktywność fizyczna poprawia nastrój (szczególnie aerobowa), bo wspomaga wydzielanie serotoniny, czyli hormonu, który odpowiada za dobre samopoczucie

przez ~wojteek88,
    2017-05-26 14:04:12

Jeśli bieganie powoduje jakieś problemy zdrowotne, np. ze stawami to najlepiej pójść z tym do lekarza i w najgorszym wypadku odpuścić ten rodzaj aktywności

przez ~bartekkk3,
    2017-08-29 13:47:19

poprawia, poprawia. Nic tak nei resetuje bani jak wybieganie wieczorem.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA