REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: Czytelnik na okładkę MH 2010: dwunastu w finale

Potrzeba było aż tygodnia, aby jurorom udało się wyłonić finalistów tegorocznej edycji konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2010". Po burzliwych obradach jury zakwalifikowało do finału 12 uczestników. Zobacz, kto wciąż ma szanse znaleźć się na okładce MH.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2010-04-21 14:19:04

Potrzeba było aż tygodnia, aby jurorom udało się wyłonić finalistów tegorocznej edycji konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2010". Po burzliwych obradach jury zakwalifikowało do finału 12 uczestników. Zobacz, kto ma szanse znaleźć się na okładce MH.http://www.menshealth.pl/fitness/Czytelnik...inale-3875.html

przez ~sven,
    2010-04-21 14:28:37

No to Waldemara nie ma - jestem zaskoczony.Ale zaraz poleci CSI: kryminalne zagadki MH i na N-k sprawdze innych kandydatów.

przez ~maras86pl,
    2010-04-21 14:38:20

sven za dużo wolnego czasu masz? nie ma sensu się żalić, przed Waldemarem jeszcze mnóstwo edycji, jak będzie dążył z motywacją taką jak teraz to w końcu dopnie swego czego szczerze życzę

przez ~sebekd,
    2010-04-21 15:08:32

No to wreszcie można odetchnąć. Sprawdziłem pierwszą pozycję na liście i chyba Michał był też w finale w 2008 roku?

przez ~pacjent,
    2010-04-21 15:09:09

Ciekawi mnie czy Hustle zobaczymy na "łonie" Mens Healtha Ja mam za dużo wolnego czasu i już wiem, że pierwszy pan z listy już był na okładce ale w innym magazynie, więcej mu nie potrzeba I chociaż ta kwestia była poruszana przy okazji innego tematu strasznie nurtuje mnie ilu z nich tak na prawdę czytuje "nasze" czasopismo...I po edycji: podzielę się z Wami moim prywatnym spostrzeżeniem- imię zaczynające się na literę M wyraźnie zwiększa szanse na dostatnie się do finału

przez ~Borys,
    2010-04-21 15:22:42

Wg mnie głównym pretendentem do tytułu jest finalista nr 11

przez ~szwircu,
    2010-04-21 15:35:02

CYTAT(Borys @ 21-04-2010, 15:22) Wg mnie głównym pretendentem do tytułu jest finalista nr 11 Dobra, proporcjonalna sylwetka:

przez ~sven,
    2010-04-21 15:47:15

Michał Chalabala - Mister Polska 2007, doświadczenie: m.in. sesja na okładke MH.Na ogół panowie to modele i sportowcy Kilka profili znalazłem na facebooku, kilka na n-k, jest chyba jeden Pan startujący w zawodach kulturystycznych onegdaj.Moimi faworytami są dwaj ostatni Panowie.Góral za zdjęcia z gór i stylizacje na Janosika (choć sylwetka nie wydaje sie proporcjonalna na moje oko)No i ostatni Pan bo w jego portfolio widziałem ładne modeleczki, a on sam jest ładnie ale ludzko urzeźbiony.

przez ~jacekg,
    2010-04-21 16:19:40

Ten konkurs to jedna wielka lipa. W tamtym roku Mythos miał świetną sylwetkę, a i tak nie dostał się nawet do ćwierćfinału, chociaż miał dużo lepszą formę od większości ćwierćfinalistów.W tym roku Waldek poległ, chociaż swoją sylwetką był bliski zawstydzenia turbodynomena. Po prostu żenada. Powinni dodać w regulaminie konkursu "Nie jesteś modelem nie startuj, bo i tak nie masz szans.".

przez ~sven,
    2010-04-21 17:03:11

No a jak ruszy "Od zera do bohatera" to tez nie mamy co wysyłać zdjęć Bo kazdy był kiedyś zerem, nie kazdy jest modelem.Więc może "Od zera do modela"

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 21
STRONA 1 z 21
REKLAMA