REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: 9 zasad zwiększania obwodów

Jest kilka rzeczy, które warto mieć odpowiedniej wielkości - choćby konto w banku lub iloraz inteligencji. No i obwody, bo czasem zbyt małe mięśnie przeszkadzają bardziej niż brak gotówki. Zobacz, jak odpowiednie ćwiczenia i dieta na masę pomogą Ci zbudować większą muskulaturę. Bez marnowania czasu i energii.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2009-01-30 18:04:29

Jest kilka rzeczy, które warto mieć odpowiedniej wielkości - choćby konto w banku, czy IQ. Czasem jednak zbyt małe mięśnie przeszkadzają bardziej niż brak gotówki. Zobacz, jak to zmienić bez marnowania czasu i energii.

przez ~mythos,
    2009-01-30 18:39:17

"Zasada 5: Pobudzaj, zamiast przemęczać"Nic dodać, nic ująć. Jak to mawiał jeden z moich trenerów, lepiej jest mięśnie nieco niedotrenować, niż przetrenować. Ogólnie, bardzo fajny artykulik-przewodnik dla początkujących.

przez ~czytacz,
    2009-01-30 18:41:24

Piszesz "Przewodnik dla poczatkujacych"... A ilu facetow chodzi od lat na silownie i nie ma bladego pojecia nawet o polowie tych zasad.

przez ~mythos,
    2009-01-30 18:47:00

Zgodzę się,ale chyba też przyznasz mi rację, że takie rzeczy powinno się wiedzieć już na początku przygody z siłownią?

przez ~czytacz,
    2009-01-30 18:50:23

Mowisz o sytuacji idealnej. Tymczasem przez i ogolne przekonanie cwiczacych, ze "machanie sztanga to zadna wielka filozofia i wiem najlepiej jak to sie robi", bedac na silowni mozna czasem albo dostac zawalu, albo napadu smiechu podczas obserwowania treningu innych.

przez ~luki,
    2009-01-30 19:19:29

Dla chcacego nic trudnego. Nie wie jak cwiczyc? Za darmo na internecie znajdzie MNÓSTWO materialu pomocniczego.Luki

przez ~lep1,
    2009-01-31 08:19:17

hehe przypomniało mi się jak typek na siłowni walnął do mnie tekst przy przyciąganiu linki wyciągu dolnego w siadzie że co tak mało ? lekko o 4-5 desek więcej a ja że mi tyle starczy i zacząłem robić spokojnie kontrolowałem żeby jak najlepiej pracują mięśnie grzbietu a potem wielki znawca wziął o 4 więcej i dosłownie zaczął latać z tym przyciąganiem raz do lewej strony raz z prawej w ogóle żadnej techniki byle jak najwięcej .. dlatego nie chce mi się chodzić na siłkę słuchać "znawców".

przez ~mythos,
    2009-01-31 11:13:22

Lep, doskonale Cię rozumiem, ja m.in. też z tego powodu wróciłem do treningów w domu. Niestety, jestem asertywny inaczej i gdy widzę, jak ktoś sobie robi krzywdę, chcę mu pomóc. A często cały skład siłowni w danym momencie to "towarzystwo specjalnej troski" - chyba się założyli, kto pierwszy złapie kontuzję.

przez ~ilion51,
    2009-01-31 22:41:36

Takich ludzi niestety jest sporo, po prostu wyścig, kto więcej i tyle, by pokazać kumplom kto tu rządzi Zero techniki, marnują czas i zdrowie... Na szczęście sporo też jest ludzi którzy wiedzą o co chodzi Ja osobiście wole ćwiczyć w domu, spokój i skupienie.Pozdrawiam!

przez ~saber,
    2009-02-01 11:24:56

\'ilion napisał(-a):Ja osobiście wole ćwiczyć w domu, spokój i skupienie.To widzę, że jest nas więcej. Z drugiej strony można jednak spotkać pomocne i z dobrą wiedzą osoby i wtedy nie trzeba przez wszystko przechodzić samemu. Jednak ten spokój i fakt, że wszystko mam pod samym nosem przekonują mnie do ćwiczenia w domu. Mam to szczęście, że mogłem sobie zorganizować miejsce.

• ODPOWIEDZ +
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA