Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: 9 sekretów dużych i silnych mięśni

W Twoim ciele pracuje około 650 mięśni, chociaż pewnie jesteś w stanie nazwać tylko kilka z nich. Ale mówiąc szczerze, jeśli nie zdajesz egzaminu z anatomii, to ta wiedza nie jest Ci niezbędna do życia. Jeśli jednak chcesz zmienić rozmiar Twoich mięśni, dobrze byłoby poznać zasady, które rządzą tym, że rosną.

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2008-12-21 21:23:14

Jeśli nie zdajesz egzaminu z anatomii, to nie musisz umieć nazwać około 650 mięśni, które masz w swoim ciele. Jeśli jednak chcesz zmienić ich rozmiar, dobrze byłoby poznać zasady, które rządzą tym, że rosną.

przez ~krzychw,
    2011-05-01 08:19:07

to powinien przeczytać każdy kto zaczyna przygodę z treningiem siłowym

przez ~waclomiej,
    2011-05-01 11:35:48

CYTAT(krzych_w @ 01-05-2011, 7:19) to powinien przeczytać każdy kto zaczyna przygodę z treningiem siłowymMyślę, że wiele osób z wieloletnim stażem nie ma pojęcia o wielu z tych zasad. Także według mnie artykuł dla wszystkich:)

przez ~menshealth82,
    2011-05-06 17:42:25

CYTAT(waclomiej @ 01-05-2011, 11:35) Myślę, że wiele osób z wieloletnim stażem nie ma pojęcia o wielu z tych zasad. Także według mnie artykuł dla wszystkich:)Absolutne podstawy przy budowaniu masy mięśniowej, i nie zgodzę się że ktokolwiek z większym stażem na "siłowni" i odrobiną zainteresowania nie ma o tym pojęcia. Artykuł jak najbardziej dla początkujących, którzy w inteligentny sposób chcą zwiększyć masę mięśniową. Dodałbym do tego ćwiczenia łączone i wykorzystywanie w jeszcze w...więcej

przez ~waclomiej,
    2011-05-06 19:34:06

CYTAT(menshealth82 @ 06-05-2011, 16:42) Absolutne podstawy przy budowaniu masy mięśniowej, i nie zgodzę się że ktokolwiek z większym stażem na "siłowni" i odrobiną zainteresowania nie ma o tym pojęcia. Artykuł jak najbardziej dla początkujących, którzy w inteligentny sposób chcą zwiększyć masę mięśniową.Podstawowa sprawa: gdyby było tak jak mówisz wszyscy robili by przysiady i ciągi, a ilu robi? co trzeci?chyba zawyżyłem...Sekret 7: Testosteron to katalizator wzrostu <---- mało kt...więcej

przez ~niebieskilukasz,
    2011-05-07 23:01:31

też się z wami zgadzam, odkąd robię podrzut, martwy ciąg, przysiady i inne ćwiczenia złożone zauważyłem progres wkońcu - testosteron więc ma ogromny wpływ - tylko że treningi mało przyjemne, bo bardzo intensywne, zadyszka, nie ma takiej pompy jak w ćw. izolowanych. na szczęście krótszy no i przynoszący efekty.ale też dużą wagę trzeba kłaść na diete!!!!, regeneracje!!!dużo ludzi chodzi na siłownie, nie wie co i jak ale rosną lepiej od tych co wiedzą, czasem mnie to wk***ia, bo to niewy...więcej

przez ~Wolon,
    2018-02-19 13:52:18

trening na Milon świetny sprzęt polecam klub w łomiankach w którym chodze na treningi 36 minut warszawska 55 to mega miejsce

• ODPOWIEDZ +