[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Fitness

Dyskusja do tematu: 10 zmian w diecie dla większych mięśni
Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2010-04-06 18:36:01

To, co ląduje na Twoim talerzu, ma równie duży wpływ na efekty Twoich treningów, jak ćwiczenia, które wykonujesz. Dlatego zrób prosty upgrade swojej diety, by założone cele osiągnąć szybciej, bez względu na to, czy chcesz schudnąć, czy nabrać masy.http://www.menshealth.pl/fitness/10-zmian-...iesni-3870.html

przez ~hogg,
    2010-04-06 19:23:50

hm...arginina

przez ~Borys,
    2010-04-06 20:00:27

"Pij kawę, by zrzucić tłuszcz i zbudować masę"To ciekawe, z tego co mi wiadomo kofeina działa katabolicznnie na mięśnie, wpływa na utratę tłuszczu ale nijak na budowę mięśni.

przez ~maras86pl,
    2010-04-06 20:05:01

coś mi wygląda, że niekiedy ci naukowcy przesadzają...jak by tak dobrze pokombinowac to na wszystko mozna teorie zbudowac :/ oni z tego skrzętnie korzystają i kapuche trzepią

przez ~elbartel,
    2010-04-06 20:27:29

20 g białka serwatkowego i 5 g kreatyny 45 minut przed treningiemOto recepta na szybkie zbudowanie muskulatury: Australijscy naukowcy obliczyli, że osiągniesz aż o 87% większy przyrost masy mięśniowej, poprawisz wyniki w wyciskaniu na ławeczce o 36% i pozbędziesz się 3% więcej tkanki tłuszczowej, jeśli będziesz swój białkowy koktajl z kreatyną wypijał 3 kwadranse przed rozpoczęciem treningu zamiast pić go przed snem i po obudzeniu się.A co o tym sądzicie??? Ja zawsze biorę kretkę rano przed szama około 30 min i ...więcej

przez ~antril,
    2010-04-07 10:48:47

Po pierwsze: Nie polecałbym łączyć kreatyny z białkiem...Po drugi: Jeśli juz ją stosujesz to polecałbym Ci radykalnie zmienić jej dawkowanie i porę przyjęcia.Może wiele osób się w tej chwili ze mną nie zgodzi, ale gdy bardziej zainteresujecie się (bezpieczną)suplementacją kreatyny to przyznacie mi racje.-Dzien nietreningowy: 3g kreatyny z wodą (pora jest dowolna, żadnych kombinacji typu 30min przed śniadaniem i nalezy unikać w tym czasie spożycia białka)-Dzień treningowy : 3g krety z wodą ok.30min przed treningi...więcej

przez ~albeerto,
    2010-04-07 10:56:57

Dokładnie - tyle lat człowieka uczą żeby nie łączyć kreatyny z mlekiem ani z białkiem ( często takie info jest nawet na opakowaniach kreatyny) a tu taka rewelacja. Komu wierzyć ?

przez ~arush,
    2010-04-07 11:07:30

Wszystkie leki czy proszki powinno się popijać wodą. Kiedyś czytałem, że mleko wchodzi w jakąś reakcje z kreatyną niwelując jej działanie

przez ~czytacz,
    2010-04-07 22:46:06

CYTAT(Borys @ 06-04-2010, 20:00) "Pij kawę, by zrzucić tłuszcz i zbudować masę"To ciekawe, z tego co mi wiadomo kofeina działa katabolicznnie na mięśnie, wpływa na utratę tłuszczu ale nijak na budowę mięśni.O tym katabolicznym wplywie na miesnie nie slyszalem, ale poszukam sobie (chyba, ze macie cos pod reka na ten temat). Ale trudno mi sie zgodzic z tym, ze kawa nijak pozytywnie nie wplywa na budowe miesni. Mi filizanka mocnej kawy tak z godzinke przed treninigiem daje kopa (rzadko ...więcej

przez ~Brylant,
    2010-04-07 22:54:52

CYTAT(Antril @ 07-04-2010, 10:48) Może wiele osób się w tej chwili ze mną nie zgodzi, ale gdy bardziej zainteresujecie się (bezpieczną)suplementacją kreatyny to przyznacie mi racje.-Dzien nietreningowy: 3g kreatyny z wodą (pora jest dowolna, żadnych kombinacji typu 30min przed śniadaniem i nalezy unikać w tym czasie spożycia białka)-Dzień treningowy : 3g krety z wodą ok.30min przed treningiem siłowym i 3g krety (najlepiej z sokiem grejpfrutowym) na godzinę po treningu. WAŻNE: Nie łączcie kreat...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij