Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Za pięć dwunasta: schudnij 4 kg w 7 dni

Miesiącami unikałeś siłowni, piłeś z kumplami piwo i jadałeś w fast foodach. Teraz masz problem: jak tu pokazać się na plaży? Oto dieta i program treningowy, które wyciągną Cię z opresji i pomogą schudnąć nawet 4 kg w zaledwie 7 dni.

Przejdź do artykułu
    przez ~angrymob,
    2009-05-14 15:43:42

O diecie słyszałem, ale nigdy nie stosowałem. Czy ktoś, kto ją przeszedł mógłby napisać jak było? I przede wszystkim, jak z efektem jo-jo? Może się skuszę...

przez ~adder,
    2009-05-14 15:53:48

A ja mam pytanie.czy coś takiego nie zje strasznie mięśni? ja robię teraz mase z MH trenera i jak go skończe to chce zrobić sylwetke i schudnąć troche... bo tłuszczu mam dość dużo. (84 kg przy 175cm) mięśni też troche jest ale chce więcej.

przez ~dodgers101,
    2009-05-14 16:53:19

Obawiam się ze taka dieta może powodować ubytki w mięśniach , dieta jest mało kaloryczna i zawiera mało białka a przy redukcji powinno go być dużo. Ja nigdy nie lubiałem i nie stosowałem takich cudackich diet lepszy i pewniejszy jest dla mnie normalny trening i dieta.

przez ~lep1,
    2009-05-14 19:55:00

ale ta dieta nie jest skierowana do osób , które regularnie coś tam skubią na siłowni czy biegają . tylko dla tych co już dorobili się dosyć solidnego bębna;) i chcą po prostu na wakacje lepiej wyglądać CYTATMiesiącami unikałeś siłowni, piłeś z kumplami piwo i jadałeś w fast foodach. Teraz masz problem: jak tu pokazać się na plaży? Oto dieta i program treningowy, które wyciągną Cię z opresji

przez ~dodgers101,
    2009-05-14 20:11:07

No Lep w sumie racja bo dla normalnego kolesia ,który dobrze wygląda i ma z 2 kilogramy do zrzucenia to nie bardzo ta dieta pasuje;D

przez ~Borys,
    2009-05-14 21:40:30

Myślę, że tego typu dieta to oszukiwanie samego siebie...Dieta kapuściana świetnie sprawdziłaby się na jakims forum kobiecym, przyprawiona ciekawymi zdjęciami potraw i zadbanego kobiecego ciała Na łamach MH może tylko budzić wątpliwości.Swoją drogą tego typu diety dają hmm... takie złudzenie optyczne. Przy ograniczeniu węglowodanów, zarys mięśni jest bardziej wyraźny (to normalne), ale u osób obtłuszczonych powoduje to prawdopodobnie więcej dobrego niż złego.Zresztą każdy ma wolny wybór - jeden postawi na aktywność inny na konsumpcje.

przez ~lep1,
    2009-05-14 22:14:20

dajmy na to masz 170 cm wzrostu ważysz 120 kg jak się czujesz ? pewnie strasznie, nic gościu nie robi siedzi w domu i tv ogląda to jak on wejdzie na tą dietę to na pewno schudnie i są tam przecież treningi basen 45 min, bieg 45 min tyle starczy osobą które od zawsze z sprawnością fizyczną za dużo do czynienie nie mieli CYTATpowoduje to prawdopodobnie więcej dobrego niż dobrego.hehe ty mi się popraw;D

przez ~Borys,
    2009-05-14 22:47:22

CYTAT(Lep @ May 14 2009, 22:07 PM) hehe ty mi się popraw;DHeh, ale gafa Rzeczywiscie, zależy to wszystko od balastu i to ile mamy mięśni.Myslę że przy 15-18% tkanki tłuszczowej można spokojnie zastosować, ale przy tego typu gabarytach 170cm/120kg to juz lepiej pod opiekę lekarza

przez ~noob,
    2009-05-15 07:41:19

bez komentarza

przez ~pentiado,
    2009-06-25 00:09:24

To będzie coś! Zrzucę 4kg w tydzień, potem poćwiczę i będę po prostu zaje***Pierwszy dzień diety:Zapowiada się wspaniale. Jaki problem jeść przez cały czas owoce albo warzywa? Luzz, wytrzymam to.Drugi dzień diety:Jest miło. Waga drgnęła. Mimo tego, że jestem mocnej budowy ciała czuję się lekki i drobny jak zawodowi biegacze.Trzeci dzień diety:Coś jest nie tak. Na wszystko co nie jest owocami, warzywami albo moim kapuśniakiem patrze jak na pokarm bogów. TRUDNO! Jeszcze Tylko cztery dni! Ah kochana daw...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA