REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Wołowina - dlaczego warto ją jeść?

Między nami drapieżnikami - jedząc wołowinę, zbudujesz mięśnie, schudniesz, podkręcisz umysł i będziesz lepszy w sypialni. W dodatku wołowina jest smaczna i zdrowa. Już samo to powinno wystarczyć, byś stał się postrachem łąk i pastwisk. Zagrasz w czerwone?

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Dietetyk online,
  2018-12-28 14:36:57

  Moja siostra walczy z otyłością mieszka w małej miejscowości. Nie mogę jej ciągle ciągać na spotkania z dietetykami. Mam za to znajomą, która bardzo dba o swoje zdrowie i powiedziała, że korzysta z usług dietetyka online https://www.foodwise.pl/zdrowa-rozrywka. Dostaje gotowy jadłospis i listę zakupów i sama gotuje sobie w domu. Przekonałam do tego Alę. Mówi, że przepisy z Foodwise są bardzo fajne i jedzenie smaczne i zróżnicowane. Póki co wygraliśmy z kilogramami, zobaczymy czy wynik da się utrzymać, ale pierwsze rezultaty są bardzo zadowalające.

 • avatar zgłoś
  przez ~Ditetyk,
  2019-09-12 04:29:42

  Kasa nie smierdzi,prawda ??ILE wam z ato zapłacono??Ile jest warte zdrowie i zycie ludzi,bo dziś weimy z cala pewnoscia ,ze NIE wolno jest czerwonego miesa,poneiwaz jest glowna przyczyna nowotorow ,w tym tak strasznych jak rak jelita grubego.Jaka trzeba być podla szmata,zeby dziś naganiac na wolowine,gdy jej chodowla jest glowna przyna tworzenia gazow cieplarnianych i zmian klimatycznych i dodatkow wycinania lasow i puszcz zebyz wiekszycj jeszcz eobszary do chodowli. Na szczęście tego portalu nikt praktycznie n...więcej

 • avatar zgłoś
  przez ~Pxun,
  2020-04-06 12:01:27

  MensHEALTH to jakieś nieśmieszne żarty? Powaliło was do cna żeby pisać takie szkodliwe kłamstwa? Każdy ma swój rozum ale promowanie jeszcze hodowli która zabija nasze środowisko i nas wszystkich? Nieetycznie!

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA