[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Wołowina - dlaczego warto ją jeść?

Między nami drapieżnikami - jedząc wołowinę, zbudujesz mięśnie, schudniesz, podkręcisz umysł i będziesz lepszy w sypialni. W dodatku wołowina jest smaczna i zdrowa. Już samo to powinno wystarczyć, byś stał się postrachem łąk i pastwisk. Zagrasz w czerwone?

Przejdź do artykułu
    przez ~Dietetyk online,
    2018-12-28 14:36:57

Moja siostra walczy z otyłością mieszka w małej miejscowości. Nie mogę jej ciągle ciągać na spotkania z dietetykami. Mam za to znajomą, która bardzo dba o swoje zdrowie i powiedziała, że korzysta z usług dietetyka online https://www.foodwise.pl/zdrowa-rozrywka. Dostaje gotowy jadłospis i listę zakupów i sama gotuje sobie w domu. Przekonałam do tego Alę. Mówi, że przepisy z Foodwise są bardzo fajne i jedzenie smaczne i zróżnicowane. Póki co wygraliśmy z kilogramami, zobaczymy czy wynik da się utrzymać, ale pierwsze rezultaty są bardzo zadowalające.

przez ~Ditetyk,
    2019-09-12 04:29:42

Kasa nie smierdzi,prawda ??ILE wam z ato zapłacono??Ile jest warte zdrowie i zycie ludzi,bo dziś weimy z cala pewnoscia ,ze NIE wolno jest czerwonego miesa,poneiwaz jest glowna przyczyna nowotorow ,w tym tak strasznych jak rak jelita grubego.Jaka trzeba być podla szmata,zeby dziś naganiac na wolowine,gdy jej chodowla jest glowna przyna tworzenia gazow cieplarnianych i zmian klimatycznych i dodatkow wycinania lasow i puszcz zebyz wiekszycj jeszcz eobszary do chodowli. Na szczęście tego portalu nikt praktycznie n...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij