REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Szef kuchni to Ty: sernik w 5 minut
Żeby przygotować świetny deser, nie potrzebujesz mnóstwa czasu i dyplomu cukiernika. Oto ekspresowa wersja niskokalorycznego sernika na zimno z truskawkami autorstwa naszego pasjonata gotowania Tomka Woźniaka. Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2010-08-27 16:29:31

Żeby przygotować świetny deser, nie potrzebujesz mnóstwa czasu i dyplomu cukiernika. Oto ekspresowa wersja niskokalorycznego sernika na zimno z truskawkami autorstwa naszego pasjonata gotowania Tomka Woźniaka.

przez ~alek,
    2010-08-27 16:36:51

Warto też dodać cynamon do któregoś z musu - ostatnio cynamon dodaje prawie do wszystkiego i jest niesamowity, a w owocach podkreśla ich smak. Dobra robota.

przez ~czytacz,
    2010-08-27 16:38:32

Fajny przepis. Wyprobuje w niedziele Mi cynamon najbardziej pasuje do jablek. Szarlotka rulez!

przez ~alek,
    2010-08-27 17:00:51

Właśnie każdemu cynamon kojarzy się z jabłkami ale sam zobaczysz jak dodasz np do truskawek że świetnie smakuje, tylko nie dodawaj za dużo. A jeśli będziesz coś gotować z cynamonem to dodawaj pod koniec bo gorzknieje. I warto pamiętać że cynamon pomaga w walce z cukrzycą bo obniża poziom glukozy we krwi.

przez ~hiim,
    2010-08-27 22:16:27

Ale mam 'smaka' na to. Jutro do sklepu \'Alek\' napisał(-a):I warto pamiętać że cynamon pomaga w walce z cukrzycą bo obniża poziom glukozy we krwi.Oprócz tego cynamon obniża jeszcze poziom cholesterolu we krwi i przyspiesza metabolizm.

przez ~hubertp91,
    2010-09-02 13:08:31

\'HIM\' napisał(-a):Ale mam 'smaka' na to. Jutro do sklepu Oprócz tego cynamon obniża jeszcze poziom cholesterolu we krwi i przyspiesza metabolizm.wyczytałeś to w sierpniowym MH?

przez ~hiim,
    2010-09-05 15:16:47

\'HupciO\' napisał(-a):wyczytałeś to w sierpniowym MH? Bodajże w 'Filozofii zdrowia' Anny Ciesielskiej, ale faktycznie w sierpniowym MH też mogło coś być na ten temat

przez ~radek86,
    2010-09-24 13:45:01

Właśnie zrobiłem wyszły dwa duże kubki i jedna literatka. Nie odważałem składników. Wziąłem chudy twaróg, który zmiksowałem w blenderze z jogurtem naturalnym i 3 łyżkami cukru kryształu. Użyłem nektarynek. Ku mojemu zdziwieniu udało mi się je zmiksować na mus. Wygląda pysznie, ale zjem dopiero po powrocie z siłowni.Co do przepisu mam jedną uwagę:3. Ser wymieszaj z cukrem, a później połowę zmieszaj z pozostałymi truskawkami.ten punkt jest dla mnie jakiś dziwny. Nie lepiej od razu zmiksować wszystkie truskawki na ...więcej

przez ~alek,
    2010-09-25 13:58:01

Radek Chodziło tu o to żeby zrobić "piętra" , jeden czysty czyli ser z cukrem a drugi z truskawkami. Tak mnie się wydaję zwłaszcza że na zdjęciu widać że Tomek zrobił piętra.

przez ~myszos,
    2011-08-22 20:38:50

Jakiego typu ma być ser do tego sernika?

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA