[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Sylwetka na wynos: co jeść w pracy?

Jeśli Twoje życie zawodowe to pędzący bez rozkładu jazdy rollercoaster, czas powrócić do robienia sobie jedzenia do pracy. Regularne posiłki to bowiem podstawa zbilansowanej diety. Zobacz, co ze sobą zabierać i kiedy jeść, żeby nieregularny tryb życia nie skazał Cię na dźwiganie balastu.  

Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2014-05-06 12:51:15

Jeśli Twoje życie zawodowe to pędzący bez rozkładu jazdy rollercoaster, czas wrócić do robienia sobie jedzenia do pracy. Regularne posiłki to bowiem podstawa zbilansowanej diety. Zobacz, co ze sobą zabierać i kiedy jeść, by nieregularny tryb życia nie skazał Cię na dźwiganie balastu.

przez ~aldo333,
    2014-06-04 12:44:58

Lubie takie cuda jak ta tortilla ale chyba nie jestem przystosowany do ich robienia ;/ teraz dziewczyna o mnie dba, ale wczesniej ciagle kupowalem gotowe dania i to najczęściej od Profi - dalej to robię właśnie w podróż albo kiedy idę do biura. Są smaczne i mnie wydają się domowe :)

przez ~Cruzz,
    2015-08-23 14:49:52

Ja pokochałem zdrowe jedzenie z parowaru. Zrobiliiśmy z żoną inwestycję w zakup z philipiaka i używamy non stop. Wszystko robi się ekspresowo, do pracy mogę zabrać coś treściwego, a i jak wracam z pracy i nie chce mi się gotować to też szybko wstawiam i samo się robi.

przez ~GoscWawa,
    2016-09-03 08:56:25

Dla mnie to za trudne do robienia, a ja nawet nie wiem, co to jest czerwone pesto i gdzie się to kupuje.

przez ~GoscWawa,
    2016-09-03 09:04:02

Dla mnie to za trudne do robienia, bo nawet nie wiem, co to jest czerwone pesto. Do tego tych przepisów nie da się wydrukować, a zapamiętać nie dam rady, do tego zanim przeczytałem ten artykuł, już nakupiłem całą lodówkę lazani z biedronki, żółtego sera, wędlin i białego chleba oraz samych słodkich jogurtów i napojów. Do tego lubię jeść tylko słodkie rzeczy. Dlaczego wcześniej mi nikt nie powiedział, że należy wpisać w google "co jeść w pracy" i wtedy wyskoczy coś sensownego?

przez ~Jacek,
    2018-02-23 22:10:48

Sprawdźcie sobie katering pudełkowy. Rozwiązanie godne XXI wieku. Masz pewność, że to jest zdrowe do tego oszczędzasz czas. Np. Tummy Heaven - bardzo dobra firma "pudełkowa". Warto sprawdzić.

przez ~bluepearl,
    2018-07-02 14:45:01

Dieta pudełkowa to genialnie wyjście z sytuacji. Sama korzystam z LunaBox i zabieram przygotowane przez nich posiłki do pracy. Dzięki nim w końcu jem zdrowo i regularnie, co więcej nie marnuje czasu na kucharzenie. Tym bardziej, że mają odpowiedni program żywieniowy dla osób pracujących, który dostarcza potrzebnych witamin i innych składników odżywczych.

przez ~janek,
    2018-08-07 10:54:33

Ciekawy artykuł, ale na szczęście u mnie w pracy szef wszystkim pracownikom zamawia wrocławski Catering Margaret, dzięki temu nie muszę się martwić o jedzenie w pracy.

przez ~Daria,
    2018-10-19 15:24:28

https://lepszytrener.pl/blog-trenera/korpodieta-nie-zdrowe-odzywianie-w-biurze Odsyłam tutaj, bardzo śmiesznie i lekko napisany materiał o korpo i ich lanczach xd

przez ~antek,
    2018-11-16 15:29:03

ja niestety nie mam ręki do gotowania, dlatego super wyjściem dla mnie okazało się zamawianie cateringu :) mam sprawdzoną firmę Margaret, pyszne dania w dobrych cenach

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij