[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Napoje gazowane - 8 powodów, by ich nie pić

Na pewno słyszałeś, że picie gazowanych napojów pełnych cukru nie jest najzdrowszym nawykiem. Mogłeś jednak nie słyszeć, że powodem takiego stanu rzeczy wcale nie jest rzeczony cukier. A przynajmniej nie tylko on. Zobacz, dlaczego jeszcze powinieneś omijać szerokim łukiem gazowane napoje.

Przejdź do artykułu
    przez ~Liczący,
    2019-07-22 08:15:49

Pierwszych 5 punktów to tak naprawdę jeden :P

przez ~Adrian,
    2019-07-23 08:33:57

Nareszcie ktoś w końcu odniósł się do sztucznych słodzików. Bo jak większość twierdzi,sztuczne słodziki nie powodują tycia,a jednak jest odwrotnie.

przez ~Propofol,
    2019-07-25 11:24:16

Wzrost poziomu glukozy potęguje apetyt? Bzdura

przez ~Maryla,
    2019-08-07 15:02:09

najlepiej pic wode i soki :D a nie słodzone napoje :) taka wyciskarka to w domu super sprzet. Od roku mam wolnoobrotowa philipiaka i uzywam pare razy w tygodniu robiac soki dla dzieci :)

przez ~barba,
    2019-09-14 17:32:38

Maryla, też ją mam w swojej kuchni i nie zamienię jej na żadną inną. Bardzo dobrze sprawdza się w moim domu, a dzieciaki codziennie biorą do szkoły soki wyciskane ze świeżych owoców.

przez ~Fina,
    2019-09-18 11:36:00

Potwierdzam , Maryla ma rację . U mnie również dobrze sprawdza sie ta wyciskarka. Jestem wdzięczna rodzicom za taki prezent.

przez ~robercik,
    2019-09-29 18:39:46

gazowane to tylko na imprezie :P kazdy sobie moze raz na jakis czsas na to pozwolic :) raz sie zyje , ale na codzien to raczej soki i zwykła wode polecam , z wyciskarki soki najlepsze bo szybko i bez trudu

przez ~Miszka,
    2019-10-07 08:48:01

Zdecydowanie wolę naturalne soki. Są zdrowsze , moje dzieci również są przyzwyczajone do domowych soków. Często same robią taki sok . Mam wyciskarkę philipiaka , więc nie ma z tym problemów

przez ~Olek,
    2019-10-08 20:17:07

Gazowane powoduje wzdęcia, odbijanie się i to chyba wystarczy przeciw. Co innego dobry koktajl, sok albo smoothie. Do tego można je zrobić samemu bo wyjdzie to na zdrowie a do tego oszczędnie. Ja mam blender Milano Speed i jako facet sam go obsługuje bez trudu robiąc w nim wyżej wymienione produkty.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij