REKLAMA

Forum - Dieta

Dyskusja do tematu: Lody dla ochłody
Gdy upał wyciska z Ciebie już nie siódme, a siedemnaste poty, trudno odmówić sobie lodów. I wcale nie trzeba tego robić, bo w gruncie rzeczy nie są takie groźne dla zdrowia i sylwetki. Sprawdziliśmy, co znajdziesz w porcji słodkiej ochłody. Przejdź do artykułu
    przez ~mh,
    2012-05-27 19:55:02

Gdy upał wyciska z Ciebie już nie siódme, a siedemnaste poty, trudno odmówić sobie lodów. I wcale nie trzeba tego robić, bo w gruncie rzeczy nie są takie groźne dla zdrowia i sylwetki. Sprawdziliśmy, co znajdziesz w porcji słodkiej ochłody.

przez ~nietoperz,
    2012-05-28 21:52:21

Lubię zwłaszcza w sezonie, ostatnio odkryłam limonkowe w połowie to sorbet więc nie są kaloryczne

przez ~robertasdf,
    2012-06-29 14:36:17

nie wybrałbym czekoladowych, te właśnie mają najwięcej kalorii. co innego sorbety, mało kalorii i dużo witamin, bo to przecież same owoce! więc sorbetami można się zajadać w kółko i nie martwić o dietę

przez ~mirecky,
    2012-10-30 12:37:52

Słyszeliście, że lody zimą robią dobrze na przeziębienie...? W sensie profilaktyki.

przez ~woda.mineralna,
    2013-01-02 13:31:33

Też to słyszałem i sam przetestowałem. Zimne napoje ( niegazowane ), lody czy poprostu kostka lodu pomaga na gardło, zabija bakterie i wirusy lepiej niż herbata. Przy niskiej temperaturze germsy ginął przy wyższej potęgują rozmnażanie. Chyba, żeby zalać gardło wrzątkiem

przez ~LilPeneros,
    2013-01-05 16:16:16

'Mirecky' napisał(-a):Słyszeliście, że lody zimą robią dobrze na przeziębienie...? W sensie profilaktyki.Dla zahartowania gardła dobrze jest wypijać przez cały rok zimny kefir lub jogurt naturalny wyciągnięty prosto z lodówki.Ewentualnie można sobie od lata nalać do szklanki niegazowanej wody mineralnej i wrzucić jedną kostkę lodu.Albo na odwrót - wrzucić do pustej szklanki kostkę lodu i zalać wodą mineralną.Najlepiej zacząć takie praktyki już początkiem lata.Na pewno na robieniu takich rzeczy wyjdzie si...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA